Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos még a bőrhatású...

Divatos még a bőrhatású "latex" leggings, feszülősebb bőrnaci?

Figyelt kérdés

Nektek van, hordjátok?

Egy időben tele voltak az üzletek, mostanában alig látok valahol.


2012. szept. 25. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Suliban láttam tavaly egy lányon rendszeresen.Tény,hogy nem divat már annyira,de ettől függetlenül nagyon vonzó tud lenni,ha meg van hozzá az alkatod.
2012. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem akkora divat, de én még néha hordom.


20/L

2012. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ívy1 ***** válasza:
93%
Nem latex,hanem spandex,lycra,elasztán. Még szoktam látni,és én is hordom de csak alkalmi jelleggel,nem postára, boltba járós nadrág.
2012. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem még az marad egy darabig,a feleségemnek is van fényes cicanadrágja,imádom amikor azt veszi fel.
2012. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen én hordom, szeretem őket van több féle, bőrhatású, lakkhatású, hétköznap is felveszem, ha nincs meleg. Kifogytak boltokból igen, de keresik újra, bőrhatású van mindig a Kikben, de lakk hatásút én is személytől rendeltem és csak feketébe vannak sajnos. Zoliman
2015. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!