Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tudnátok linkelni...

Lányok! Tudnátok linkelni olyan férfi ruhákat, amik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

21 éves fiú számára. Szeretnék kicsit változtatni a külsőmön, eddig teljesen átlagosan öltözködtem nem sokat törődtem a divattal, szóval most veszek pár új cuccot.

Köszi ^^


2012. szept. 27. 21:55
 1/4 anonim válasza:

[link]

[link]

itt talalsz megtobb ilyet :)----> [link] nekem az ilyesmik tetszenek egy fiun :)

2012. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen stílusú pasik jönnek be:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Kikerestem Neked néhányat. Ha még szeretnél, írj és küldök. Szerintem ha fel akarod dobni a ruhatárad, mindenképpen szerezz be valami menő laza, sötét farmert, barna vászonnadrágot, esetleg bársonyt. Én imádom ha egy pasi sálat hord. Egy egyszerű felső, zakóval óriásit dob. Szeretem a kockás ingeket is, de nem mindenkinek áll jól és nem minden modell. A kiegészítő is sokat dobhat. Talán vegyél egy bőr karkötőt..vagy valamilyen egyszerű nyakbavalót. A nők szeretik ha egy pasinak van stílusa...

Jó vásárolgatást!

19 L

2012. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! nagyon jók


úgy látszik a bershkába érdemes először mennem... és mindenképp beszerzek egy sálat is. :) köszi a tanácsokat :)

2012. szept. 27. 23:52
 4/4 anonim ***** válasza:

ingek(egyszínű,kockás,hosszában csíkos..),egyszerű pólók,sötét farmer,bársonynadrág,bordónadrág,barnagatya...stb

a bershkában találsz ilyeneket elég sokat,de benézhetsz attól még a ZARA-ba8bár az drágább) vagy a H&M-be(az meg olcsóbb) és egyéb helyekre is ha máér megvan hogy mit keresel azt keresd több boltban:)

2012. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!