Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megszünt volna a D&g márka?

Laci911 kérdése:

Megszünt volna a D&g márka?

Figyelt kérdés
Màr csak a Dolce&gabbana honlapja van?

2012. szept. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
A világ legnagyobb divatcége nem fog megsemmisülni egyik napról a másikra.
2012. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megszűnt a D&G, a Dolce&Gabbana maradt. Utolsó: a D&G És a Dolce@Gabbana között az volt a különbség, hogy előbbit inkább fiataloknak gyártották, és megfizethetőbb volt, mint a rendes Dolce&Gabbana holmik. De valamiért ezt a leányvállalatot megszüntették, és még volt egy utolsó nagyon szép kollekció.

[link]

2012. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy MO-on bárkinek is hiányozna ez a márka.


Most hirtelen felmentem a hivatalos oldalra, megnéztem a pólókat, ez fogadott:

[link]

150-170 euróért SPORT és Coca Cola feliratos pólók.

Kb. úgy néznek ki, hogy 1000Ft-ot adnék érte, max pizsamapólónak használnám ezeket el.

Persze valakinek/valakiknek ez luxusmárka. Bírom, amikor itt MO-on dobálóznak a nevekkel, közben fogalmuk nincsen, hogy milyen gagyi termékeik vannak az adott gyártónak, csak hallották, hogy milyen jó.

Én inkább maradok a Puma drágább termékeinél, az Emporio Armani és a Diesel márkánál. Ezek a cuccok valóban jól néznek ki, tartósak és nem csak a nevükből élnek.

2012. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja a Sport feliratút èn is nèztem mint valami kinai szutyok.
2012. okt. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!