Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a poncsó? Kinevetnének...

Ciki a poncsó? Kinevetnének érte Pesten?

Figyelt kérdés
Kaptam egy hosszú, térd alá érő barna poncsót. Kapucnija is van, nagyon kényelmes és meleg, de utcára fel vehetem? Pl. fekete térdig érő szoknyával, blúzzal, barna magas szárú csizmával. Nekem nagyon tetszik, de nem fognak kiröhögni érte? (Ez ez egyenes szabású darab, igazából olyan, mintha egy szőtt szőnyeg közepén lenne egy lyuk a fejemnek, elől egyenesen megy lefelé (tehát a mellkapom felé nem egy háromszög esik).)
2012. szept. 30. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:
*mellkasom
2012. szept. 30. 19:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak kiröhögni, poncsó jópofa, ha megfelelően hordod.

Viszont - bár nem vagyok egy divatdiktátor - szerintem ez nadrághoz való, nem szoknyához hosszú csizmával.

2012. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de egyelőre nincs hozzá illő nadrágom. (Bő(vebb) szárú nadrággal nem mutat jól, jelenleg pedig csak az van. :( )
2012. szept. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!