Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a póló alá...

Mi a véleményetek a póló alá vett trikóról (mármint atlétáról)? Nem gáz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok főleg, amikor látszik, hogy ott van alatta.

2012. okt. 3. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Fiúnak egyáltalán nem

ha pedig lány vagy kevésbé zavaró mint ha a melltartód látszana át és ha nem eltérő színű a fölötte lévő fölsőtől akkor szerintem nem

2012. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem!
2012. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem fura, nem is értem, minek? Ha meleg van, akkor elég a póló, atlétát hidegben kellene felvenni vagy ing alá, nem?
2012. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha arra gondolsz, hogy lányoknál egy V nyakú pólóból mellrésznél kilóg az atléta akkor az meglehetősen kellemetlen..de ha egy simulósabb felső kidobja az alatta lévő atléta körvonalait szerintem az nem gáz. ha úgy veszed ugyan úgy látszódik a melltartó körvonala is, mégsem gáz. Az már viszont totál kudarc ha fehér vagy világos felső alá élénk színű, csíkos,pöttyös,kockás atlétát vesz fel valaki. Ha pl fázós vagy mint én, helyettesítheted egyszerű top-pal az atlétát. Fiúknál más a helyzet, de ha valaki hajlamos télen gyorsan felfázni megfázni, akkor póló alá szerintem nem gáz ha felvesz egy ujjatlan felsőt.
2012. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz... miért lenne?
2012. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. De sokkal mutatósabb egy olyan "atléta", amit egy kivágottabb hosszúujjú alá tudsz felvenni és egy-két árnyalattal eltérőbb, mint a hosszúujjú (pl barna hosszúujjú és vbarna trikó/top), persze csak ha lány vagy :D
2012. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam hordani főleg ha fázok.. és pont leszarom mit gondol más..mert ha én fázok akkor hadd vegyem már fel azt amit én akarok ....úgyhogy nem nem gáz.
2012. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? Amit alsóban erőltettek ránk anyukáink? Az gáz.

Vagy arra, amit nyáron önmagában szokás hordani? Azt úgy tudom elképzelni, hogy félvállas, rövid (kb köldökig érő) színes mintás felső alá felveszel egy feketét vagy fehéret, hogy mégse mutasson túl sokat.. Az jól néz ki. Máshogy nem.:D

2012. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, amit alsóban. (Rám nem csak alsóban.)
2012. okt. 3. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!