Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes magyar márkákat venni?

Érdemes magyar márkákat venni?

Figyelt kérdés
Ezzel én úgy vagyok hogy magyar márka, magyar vagyok és állítolag nem olyan rossz minőségűek viszont néztem a Tisza cipőt és elég drága remélem minőségileg is jó hamár ennyibe kerül. Szerintetek? És a többi? pl : saxoo, aboriginal, retro jeans, stb.
2009. aug. 5. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én még csak Tisza cipőt vettem, nekem az bármennyire drága volt, megérte, mert tényleg jó minőségű
2009. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, Aboriginal-t is vettem régebben, jó volt.

nem is tudtam h az abo meg a retro magyar

2009. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

abo szar. eddig az összes ruhám nagyon hamar összement, rojtosodott, szinét vesztette, kikopott. tisza dolgaim még nemvoltak.

retro gatyát már vettem, 1 hónap alatt kikopott a segge (nincs nagy seggem és nem ülök le mindenhova:D)


azmeghogy magyar vagyok ezér magyar ruhát veszek, ezegy oltári nagy fasság, bocs. én azt veszem meg ami tetszik, és leszarom h kínai v magyar, vagy amerikai, vagy tökömtudja. ha tetszik, megveszem. ha nem, akkor nem.

2009. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad is van utolsó válaszoló, ugyanis nemtom én sem hogy egyáltalán miért gondolom igy . Szeretem a pumát is mert jó minőségű de sokszor elgondolkodom azon hogy ha veszek drágább ruhát , és mondjuk kinövöm(bár mostanában nemhiszem) akkor megérte e kiadni annyit érte. A kínai meg csak kínai minőség meg elvből sem szeretek ott vásárolni. TI hogy vagytok vele?
2009. aug. 5. 19:57
 5/10 anonim válasza:
100%

hát,a Misso is meg a Mayo Chix is magyar. nagyon sok ilyen cuccom van,és nagyon birják a strapát.igazán jó minöségük van ! remélem segítettem! Üdv.

13/l

2009. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Igen gyapjut es lisztett , mert a parika olmos.....

:))))))

2009. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Tisza egy barommódjó márka,imádom.
2009. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
saxoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar márkák strapabírók és igényesek. Nagyon szeretem őket!
2009. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most lehet hülyeséget mondok de a Saxoo az nem angol?

Csak abból gondolom hogy a Saxoo címkén is Saxoo London szerepel. Ezer boccs ha hülyeséget írtam.

2010. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!