Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedvelitek a My77 márkát?

Kedvelitek a My77 márkát?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon jó ruháik vannak, erre nem lehet mondani hogy "plázap*csás". Csak sajna drága. Múlthéten vettem ott egy szabadidőszettet, meg egy meleg pulcsit. Ti mit gondoltok?

[link]

[link]

[link]


2012. okt. 14. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
tényleg jó cuccok és nem nagyon látod máson vissza ;)
2012. okt. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan cuccok, amik jól néznek ki, de van ami kifejezetten cigányos. Virágos is, csillogós is, zsinóros is, csak uuuuuhhhhh....


Viszont a minőség nem valami jó sajnos, főleg, ha azt nézed amennyibe kerül. Ha rendes minőség lenne, nem használódna el olyan gyorsan, akkor nem lenne baj az árával, de így ezért ennyit?

2012. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tetszenek nagyon, de sajnos nekem drágák.
2012. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Olyan, mintha drága kínai üzlet lenne. Számomra mégis olcsó hatást keltenek. (Eléggé paradoxon ez a "márka" :D) Az a szabadidő szett magassarkúval viszont elég vidékies :D
2012. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze vannak cigós darabok, de félresikerült termékek minden márkánál vannak. A bemelegítő magassarkúval tényleg veszélyes de én sportcipővel hordom. Nekem a my77 sokkal jobban bejön mint a bershka meg társai számomra az ottani cuccok unalmasak, semmi fazon semmi szín... És mégméregdrága is. Ezek legalább egyedi ruhák.
2012. okt. 14. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább a rosszul sikerült cuccok vannak többségben. És a bershka méregdrága a my77-hez képest? Voltál te már ezekben az üzletekben? o.O
2012. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy a my77-hez képest drága, hanem hogy ahoz képest hogy milyen ruhák vannak ott, igen drága. Vettem onnan régebben ruhát, nem is egyet és hát a minőségével sem dicsekednék. De kinek mi...
2012. okt. 14. 20:21
 8/9 anonim válasza:
38%
Én személy szerint nagyon szeretem a My77 rucikat. Én sok kedvemre való, stílusban hozzám passzoló darabot találok náluk. Természetesen nem minden rucijuk jön be,de ez más márkáknál is igaz. A minőségük pedig KIFOGÁSTALAN! Ezt tapasztalatból állíthatom. :) Aki az ellenkezőjét állítja, vagy beleválogatott vagy nem találkozott My77 termékkel.
2013. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha ez segít valamit a My77 cuccokat Romániában készítik.

Lehet hogy a ruhájik szarok , de ismerem őket és rohadt rendes emberek.

2013. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!