Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30-as férfitársaim! Ti milyen...

30-as férfitársaim! Ti milyen alsót vesztek fel?

Figyelt kérdés

Nekem fecske és lengő szárú boxer van,de egyre több helyen olvasom, hogy már nem divat a fecske, a lengő szárú boxer meg felgyűrődik a farmer alatt.

Most tényleg a feszesebb boxer a divat? (Fecske és laza boxer "hibridje")

Nincs barátnőm,de ha esetleg lesz, nem szeretnék régimódinak tűnni előtte.

Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 14. 09:06
 1/7 Hole Hunter válasza:
Olyan alsót viselj, amiben jól érzed magad! Régimódi a gondolkodásmód miatt lesz vki, nem "divat" miatt. Személy szerint én az általad "hibrid"-nek nevezettet hordom mindig. Nem divat miatt, hnem mert kényelmesebb.
2012. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fecske már nagyon gáz, főleg ha még az alakod is megvan hozzá. ;)

Én rövid szárú feszes boxert hordok.

37.

2012. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek is igaza van, tehát amiben jól érzed magad!

Én sem mások miatt hordom a "hibridet", ha nem mert abban érzem jól magam.

2012. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a testhez álló boxereket hordtam randira, Devergosat meg stb, azok jól néznek ki.

Most már menyasszonyom van, ilyenekre már nem adunk:)

2012. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor kinézek magamnak valamit abból, amit ajánlottatok.
2012. okt. 14. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Én régebben fecskét hordtam, pár éve pedig tangát. Próbáltam a feszülős boxert is, nekem az baromi kényelmetlen volt. Érdekes mód a tangával semmi gondom nincs, eddig ez a legkényelmesebb, nyári melegben meg főleg. :) Ráadásul a csajok is imádják, ugyanúgy bejön nekik, mint a feszülős boxer, bár nem mindenkin. A tangához jó testűnek, jó seggűnek illik lenni. Meg a szőrtelenítés is hozzátartozik azért.

28F

2012. okt. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam vegyes, tavasztól őszig alsó nélkül, farmer nadrágokhoz meg egyáltalán nem hordok más nadrághoz ha fel is veszek akkor lengös boxert.
2021. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!