Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszi írásbeli érettségire...

Őszi írásbeli érettségire mennyire illik kiöltöznie egy lánynak?

Figyelt kérdés

Igazából csak a felsőrész a kérdéses, alulra egy fekete szoknyát veszek majd a csizmámmal, de nem tudom, hogy felülre blézert,blúzt vegyek vagy elég egy sima sötétebb felső is.

Tudom, hogy ősszel főleg előrehozott érettségik vannak (az enyém nem az) és gondolom a középsulisok a klasszikus fekete alj fehér felsőben lesznek, ezért nem akarok nagyon kilógni.

19/L


2012. okt. 14. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normál fehér blúz lenne a legmegfelelőbb.

21/f

2012. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én rendes ballási kosztümbe megyek, csak nem színes blúzzal, hanem valami sima fehérrel. Az igaz, hogy középsulisoknak nincs ilyen ruhájuk, de nem csak ők lesznek. Mondjuk attól is függ mire mész. Pl ha emelt érettségire, akkor ott nem hiszem hogy sok lenne az előrehozott..:)
2012. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!