Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha egy 19...

Mi a véleményetek ha egy 19 éves srác fehér farmert hordana?

Figyelt kérdés

Nem minden nap, de néha felvenném.

Mivel érdemes kombinálni?


2012. okt. 16. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs vele. Kivéve, ha esős idő van, akkor nem igazán praktikus, de ez is a te döntésed.

Nem hiszem, hogy bárkinek határozott véleménye lenne ezzel kapcsolatosan, én legalábbis nem szoktam lesni, hogy ki mit hord, és ebből következtetéseket levonni...

2012. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem figyelek ilyesmit.

Gondolom fehér polóval és fehér ruhákkal.

2012. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik fiúkon a fehér nadrág. Nem láttam még olyat, akin jól állt volna/jól tudta volna viselni. De ha neked tetszik, akkor hordjad. Amire oda kell figyelni, ugye, mivel világos ruháról van szó, hogy kényes és nem is igazán praktikus. Egy-egy alkalomra jó lehet azért.
2012. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármivel felveheted.


De azzal számolj, hogy attól is koszosodik, ha valaki ránéz.

2012. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, és valaki írta, hogy fehérrel vedd fel, hát inkább ne, hacsak nem akarsz kórházi dolgozónak kinézni. Inkább élénkebb ruhákkal hordd.
2012. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem qrvára bejönnek az olyan pasik *-* menő cuccokkal vedd fel pl kockás kabát vagy bördzsekivel de ne feketével, ja meg sállal. mert sztem ha valakin fehér nadrág van (legyen az fiu vagy lány) elegáns de egyben vagány is. Nos ez az én izlésem a többi rajtad múlik:)
2012. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én esetem, bár nem vészes, de ehhez általában V-nyakú, rózsaszín póló, rózsafüzér és dorkó járuk. Ez már vészes
2012. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj vele, ha nem tapadós nadrág.:D

Fehérrel, rózsaszínnel és citromsárgával NE kombináld. Lehetőleg (mint az előző írt) hanyagold a v nyakú pólókat..

2012. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2012. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!