Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétkék felsőhöz és farmer...

Sötétkék felsőhöz és farmer rövidnadrághoz (ami szintén kék, olyan tipikus farmerkék) milyen színű harisnyát vennél fel?

Figyelt kérdés

A cipőm világosbarna.

Fekete, Barna (sötét) és a tipikus nylonharisnya színű harisnyáim vannak.

Melyik passzolna a fennt említett ruhához?


2012. okt. 18. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Rövidnadrágot veszel fel most? :) Hát, szerintem ahhoz nem illik a harisnya. De ha mindenképp szeretnél, akkor legyen a felsőddel harmonizáló. Sötétkék vagy ha más, akkor inkább fekete. Szvsz. :)
2012. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én rengeteg embert látok akár télen is rövidnadrágban + bakancsban flangálni. Gondolom ők is harisnyát vesznek fel hozzá, nem? Ezt nem kötekedésből írom, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, ha már ez előjött.

2012. okt. 18. 22:46
 3/5 A kérdező kommentje:

De amúgy:

[link]

[link]

[link]


Ettől függetlenül nem kell tetszenie a szetteknek, csak utánanéztem, nem vagyok-e idióta, de úgy tűnik, nem.:)

2012. okt. 18. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem feketét vegyél fel,de a cipő lehet nem lesz jó színben hozzá!:) vagy ké cipőt válassz,vagy feketét,de ha mindenképp maradni szeretnél a cipődnél,akkor olyan színű kiegészítőkkel tedd!:)
2012. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A farmer rövidnaci elég nyárias ehhez. Jobb lenne valami téli szövet rövidnaci.

Amúgy én maradnék a sima feketénél. Így is eléggé feltűnő, de ha szeretnél még jobban kitűnni, akkor lehet olyan színű mint a felsőd.

2012. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!