Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a barátnőm 12....

Mit vegyek fel a barátnőm 12. szülinapi buliára?

Figyelt kérdés
[link] ilyesmire gondoltam:Heart <3

2012. okt. 20. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem akarsz magassarkút venni? A többi jó.
2012. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző nem tudom mit nézett,én a 'Heart' összeállításon egy farmert látok,sportcipőt meg pólót.Amúgy szerintem jó lesz,vedd fel nyugodtan.
2012. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj ez a blog annyira ratyi!!!! X(

És nemtudom, melyik ruhára gondoltál.

2012. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jasja, egyetértek az előttem szólóval. figyu.ha te is 12 éves vagy, nagyon szállj le erről a lóról. húha...nem is tudom kifejezni rendesen magam. nem akarok káromkodni.. de izé... (itt leiltotta a rendszer a szavaimat!)... főleg ha 12 éves vagy, nem kéne úgy öltöznöd mit egy plázacicának. én 14 vagyok, és nem hogy undorodom, meg sem engednék, hogy ilyet hordjak. néhánytól hánynom kell. de ha neked tetszik... felőlem hordjad, de ne csodálkozz rajta, ha fél év múlva már ribancnak fognak hívni ;D
2012. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
öööööö nem tom te mit néztél de én egy farmer fehér póló és basebaldzsekis és tornacsukás összeállítást látok a képen oda is írtam h a heart öszzeállítás az ... -_-
2012. okt. 28. 15:22
 7/7 anonim válasza:
Tök mindegy...
2013. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!