Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 176 centisen hordanátok...

176 centisen hordanátok magassarkút?

Figyelt kérdés

Lányok, természetesen.

Tudom, hogy egy-két oltárian vicces fiú majd mindjárt beírja a véleményét a magassarkúkról...


2012. okt. 20. 22:56
1 2
 1/12 VVMMvvmm ***** válasza:

Szerintem a magassarkú vicces egy férfin.Pláne ha

egy nagyobb darab hordja.Én tőlem hordhatnál-igaz

175 cm férfi vagyok-de valószínűleg annyival erőteljesebb,

izmosabb, hogy hozzám képest csak egy picike nádszál vagy.

2012. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én fiúként úgy gondolom, hogy a magasság nem lehet akadálya a magassarkú viselésének, már csak azért sem, mert vannak olyan ruhadarabok (z.B.: miniszoknya), amik elég furán mutatnának teljesen lapos cipővel. Legfeljebb nem 10 centis, hanem picit kisebb sarkú cipőt választasz, és máris megszűnt a magasság miatti probléma, ráadásul csinos is leszel benne (pl.: szoknyával).

21/f

2012. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nemtudom, szerintem igen...bár én pl 15 éves vagyok és 173 cm és nem merek magassarkút hordani mert így is kitűnök a magasságommal az osztályba..de van olyan sulis lány(idősebb nálam) aki hasonló alkatú mint én, magasabb is és magassarkút hord..ééés jól áll neki!:) ha jól érzed benne akkor nyugodtan :))
2012. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 173 centi vagyok, de nem hordok magassarkút. Nem csak a magasságom miatt, hanem utálom és kész.

23/L

2012. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
176 centisen biztos hogy nem hordanék, nem szeretném ha mindenki bámulna mikor elmegyek mellettük. Én "kicsi" vagyok, de mindig ezt látom, jön egy csaj aki magasabb még a legtöbb pasinál is magassarkúban, és vagy nevetnek rajta, vagy összesúgnak, furán néznek rá... neeem, nekem ez sok lenne:)
2012. okt. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem is sok lenne...

Igazad van.


De egyébként azt a fura, hogy a modellek mind ilyen magasak vagy még magasabbak, és mindig magassarkút hordanak a kifutón, és ha látsz róluk képeket, sosem látszanak óriásnak.

És én a 176 centimmel óriásnak érzem magamat, nincs olyan lány ismerősöm, aki magasabb lenne nálam és sajnos sok fiú is alacsonyabb mint én.

Szóval nem értem a modelleket meg a magas színésznőket, ők hogy bírják :)

De főleg azt nem értem, hogy miért ez a menő. Miért van a modelleknél ez a nagy magasság mánia, ha nem is néz ki jól egy magas nő...

És tényleg hogy néz ki amikor alacsonyabb a pasi?

A 180 centis Nicole Kidman esete a pasijával... Mindig komikusan néznek ki együtt.

2012. okt. 21. 02:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan osztályom van, ahol minden lány 170 cm feletti, (kivéve 1-2 embert), de mindenki teljes nyugalommal hord magassarkút. (egyik lány van 178 is, és ő is) Szóval ha nem 15 centis, akkor nyugodtan hord. :)
2012. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 175 cm vagyok,és imádom,hogy lapos sarkúban is kimagaslok a tömegből :) Magassarkút egészségügyi okok miatt nem hordhatok,max. 2-3 cm-t....mongjuk 15 cm-set már amugy sem vennék fel,azért nem szeretnék minden pasinál 1 fejjel magasabb lenni :D
2012. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 173 cm vagyok és legtöbbször én sem érzem jól magam magassarkúban.

Főleg, mert a munkám miatt elég sok emberrel találkozom 1 nap és látom, hogy a pasikat zavarja, ha egy nő magasabb náluk.

Van néhány magassarkú cipőm, 8-10 cm a legmagasabb, de akkor már brutálisan nagydarabnak érzem magam, főleg mondjuk egy 155 cm-es 40 kilós lány mellett :)

32N

2012. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én 178cm magas vagyok és hordok magassarkút(8-10 centiseket)

és nemzavar.ha te jól érzed benne magad akkor hord bátran,és netörődj vele mások mit mondanak.:)

16/L

2012. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!