Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb? A kínai (ruhák,...

Melyik a jobb? A kínai (ruhák, cipők) vagy a magyar ( ezekre a drága dolgokra gondolok, lehet olasz német, stb. )?

Figyelt kérdés

Póló, ruha: szerintem a -Magyar (Mayo Chix, Bagiro stb.)

a jobb mert tovább tart és jobb anyagból van.. de drágább.. de néha megéri a pénzt.

-a kína rosszabb anyagból van elnyúlik stb.. de ezekk is jól néznek ki..

szóval a ruhadaraboknál én az igényesebbre szavazok, a Magyarra


cipő: itt nehéz dolgom volt.. itt a -kínait választottam elmondom mért..

a kínai lehet hogy hamarabb szét megy mert rosszabb anyagból van.. de ugyanúgy néz ki mint a magyar, igényesebb termékek, és olcsóbb is.. inkább veszek egy 2000-os cipőt használom legf. fél hónapig ha bírja..

minthogy vegyek egy magyar terméket ami igaz jobban bírja de kb 14000 ft.. és a minta darab ugyanaz..(dever centerben kinéztem egy jó csukát.. 14000 ft.. a kínai piacon meg 2000)

és leheth h azt is fél évig használom(magyart) mert utána hideg van vagy már meleg(ahhoz a cipőhöz) és azt is lecserélem.. és mire használhatnám addigra kinövöm..

mert még 13 éves vok és növésben vok..


ti mit gondoltok meik a jobb -ruhákban, és -cipőkben?

várom a válaszaitokat :)

*ha már ennyit írtam*


2009. aug. 8. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Az igazi termék nemhiába drága hisz az minőségi anyagokból állt össze, kínai koppintásokból már ezeket ki spórolják úgymond helyettesítik vmi gyengébb anyaggal.


Érdemesebb mindig a minőségit venni, bár aki nemteheti meg az érje be a kínaival.


Nekem Amerikából való cipőm van már 3éves és semmi baja hordom télen is és nem fog rajta az idő :) 16ezer Ft volt anno

Dekline a márka

2009. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

biztos jól néz ki!

de cipőben azért döntöttem kínaiban mert úgy is fél évig jó csak vagy 1 hónapig.. de ha 3 hónapig nyár van akkor 3 kínait veszek, ugyanúgy néznek ki és még mindig csak 2000x3=6000 és nem 14000.. és jövőre ha nagyobb lesz a lábom akk nagyobbat veszek..

visz. ha magyar akkor most hiába költöttemrá annyit..

de végülis mindekettő jó.. :D

várom még a válaszaitokat :)

2009. aug. 8. 16:05
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Én egyedül a cipőt szeretem ha jobb minőségű, mondjuk nálam sokáig is bírják a cipők, vigyázok is rájuk.

Pólót olyat hordok ami tetszik a "márkát" magasról leszarom pl.: 8 ezer forintot nem adnék ki egy pólóra maximum 2-3 ezret többet nem.

Farmerért sem adnék ki több tízezret.

2009. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha választanom kell a kettő között, akor egyik sem;P

Legszívesebben a second hand üzletekben vásárolok, pár ezerből full márkás holmikat tudok venni tök jó állapotban, sőt, gyakran még a címke is rajta van.

Egyedül a bakancsaim azok, amiket megveszek újonnan, akármennyibe is kerülnek, egy ackóson nem spórolok:D

2009. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Mit gondolsz? A kínai annyit nem ér, mint egy zsák *

f*s!

Szerinted miért árulnak mindent ilyen olcsón?

Hogy mindent meg tudj venni, egy év múlva, de az is lehet egy fél év múlva meg mehetsz másikért, mert elszakad, elromlik, tönkreb*szódik...


Amúgymeg.. kínai cipő. Hordja a halál, beledöglik a lábad, meg minden. Sz*r. Elmondok valamit, lehet vitatkozni, a hajamra kenem. Én ilyenkor is bakancsot hordok. Angol márka, és kíválló.

Shellys. 5 éve megvan. Orrán egy kis karcolás. Ennyi mindössze. Mondjuk 25.000 volt. De inkább veszek egy bakancsot, mint egy semmire kellő kí*ai sz*rt.

2009. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

utolsónek: nem tudom milyen az amit te veszel de biztos jó :)

utolsóelőtinek:

azért én is szeretem h igényesebb cipő, papucs van rajtam ami nem papírből van :D

2009. aug. 8. 21:10
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a magyar bőr cipőm kb. 4 éve megvan, és semmi baja.

A kínai cuccok meg úgy szarok, ahogy vannak...

2009. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Persze,hogy szarok a kínai cuccok,de én inkább veszek pár ezerért minden hónapban új cipőt,minthogy ugyan azt hordjam évekig. És igy legalább mindig van uj cipőm,ha akarok veszek több párat is,hordom felváltva,vagy ahogy akarom,és van egy csomó cipőm. :) Vannak kínaiba is egész jók. Mármint kinézetre. :D Ruhákba is ugyanez. Úgyse hordom évekig a ruháimat,így meg több is kerül,nem kell annyi pénzt sem kidobni. :) Jó,persze az is benne van,hogy nem is nagyon engedhetném meg a drágább cuccokat. =( De van egy barátnöm,neki csak drága magyar cuccai vannak,és minden ruhát egyszer vesz csak fel. :S Hát aki megteheti... :)
2009. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tesi ciőnek én kínait vettem, annak jó, de utcai cipőre WINK-et vettem :) jó fajta!
2009. aug. 9. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem nincs sok ruhám, de ami van az mind bőven felsőkategóriás, szal inkább a minőségre megyek mint a mennyiségre...
2009. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!