Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetnék csajos és szexi...

Hogy lehetnék csajos és szexi ebben a stílusban? 16/L

Figyelt kérdés
Hogy lehetnék csajos és szexi úgy hogy megtartsam a stílusomat ? Rocker vagyok,de nem járok csupa feketében. A Hair metalt,Hard rockot,Heavy metalt szeretem a legjobban és próbálok így öltözködni, de elég fiús vagyok emiatt. 160 centi vagyok 55 kiló. Adjatok öltözködési / smink tippeket suliba és buliba(koncertre, nem discoba) egyaránt!

2012. okt. 26. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehetsz fiús hosszú fekete, csipkés szoknyában? :D

Ja meg fekete csipkés, topban..

Fura arcok járhatnak a sulidba..


Amúgy a szokásos, csináltass fekete tetkós, piercingeket, fülre, arcra, orrba, nyelvbe, ínyvitorlába, öltözködj fekete csipkésben, és 10 hülye rockerből 9 téged választana.

2012. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy rocker kúrva akarok lenni, csak nőiesebb...
2012. okt. 26. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
2%

A "csajos" és "szexi" az gyakorlatilag kurv@sat jelent a Te korodban.

Később mondanám, hogy öltözködj nőiesen, és sugározza a személyiséged a vadságot, meg 1-2 elővillanó tetkó-piercing.. de 16 évesen szerintem ez még idétlen lenne.

2012. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék egyenlőre sem tetkót sem piercinget :) Csak a boltok tele vannak a "trendi" ruhákkal és én nem barbie baba szeretnék lenni hanem vagány. Akkor értsétek így a kérdést
2012. okt. 26. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, hogy ilyen korán megjött a vágyad a nőiességre. Akkor bizony nincs mit tenni, tessék csajosan öltözködni. szűk farmer, fekete, magas szárú csizmával, szürke poncsós toppal, ékszerekkel, fekete hajjal.. ilyesmiben gondolkodj.
2012. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőies szexi rocker csajokat nem láttál még? Na öltözz úgy te is és kész. Szexi szoknyák, magassarkú bakancs, szaggatott harisnya, csipkés felső, meg egyéb sötét de nőies cuccok keverve. Én is így öltözök már nagyon rég óta. A pasiknak nagyon tetszik, na meg nekem is.
2012. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kis ihlet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

smink:

[link]

[link]

[link]

[link]

hajból szerintem mindegy.

2012. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ezeket a zenéket szeretem, hasonló vonalon mozgok.

Ennél a stílusnál pont hogy nem kell fiúsnak lenned. :)

Legyél dögös és vad! :)


[link]

[link]

[link]


Nem kell állandóan feketében járnod, a csipke sem fontos, hiszen nem sötét gothkisasszony vagy, erre a stílusra inkább a "vadmacskás" külső jellemző, ami nem egyenlő a kurv@ssal.

A sminkednek sem kell túl erősnek lennie.

A hajad lehetőleg hosszú legyen és dús hatású, amit fonással, tupírral érhetsz el.

Kiegészítőket bátran viselj, de azért ne ess túlzásokba.

2012. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek nagyjából az előzőekkel.

Nekem nagyon tetszik a mostani trendek közül a coated jeans, ami elég vad, de nagyon szexi, érdemes lenne megpróbálnod. Felsőből tök jó a fekete csipkés. Nagyon nőies, de vadmacskás még a piros szín, szádat is nyugodtan fesd pirosra alkalmanként. De az, amit én dögös rocker megjelenésnek tartok, azt eléggé jól kifejezi Lana del Rey a Ride című klipjében, amikor lengedezik a kötélen vagy amikor a benzinkútnál várakozik, kicsit westernes, de nekem pont ezért is tetszik, a haja pedig eszméletlen jó:

http://www.youtube.com/watch?v=Py_-3di1yx0

2012. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Az a rövidfarmer-feketeharisnya-bőrdzseki megoldás nagyon tetszik mindenképpen kipróbálom !
2012. okt. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!