Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti adnátok 25000. -ot egy...

Bobcsike kérdése:

Ti adnátok 25000. -ot egy mayo chix téli kabátért?

Figyelt kérdés

Téli kabátot szeretnék vásárolni!

Találtam egy nagyon csinos, méretben is ideális legújabb kollekciós mayo chix kabátot!

Véleményeket kérnék, hogy ki mennyit adna télikabátért!?

Kályha meleg!!! :-))



2012. okt. 29. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
ennyit egy nagyon durván jó kabátért se biztos, hogy kiadnék, nemhogy egy mayoért...
2012. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Az nem is sok,én adnék érte.
2012. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
máshol is ennyi egy télikabát, viszont egy mayoért nem biztos, hogy adnék ennyit, mivel általában (hangsúlyozom általában) a téli kabátjaik és egyéb termékeik olyanok, mint a kínais kabátok, amiket megkapsz 4-5000 forintért.
2012. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, nem is gondoltam,hogy ennyire leírják az emberek ezt a márkát, pedig eddig nagyon elégedett vagyok vele!!! :-)
2012. okt. 29. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha te elégedett vagy a mayos cuccaiddal, akkor vedd meg, mert nem az számít, hogy mi kiadnánk-e egy mc kabátért x összeget. Előtte azért vizsgáld át az anyagot, húzogasd szét, stb; én is így szoktam, mielőtt ruhát vásárolok.
2012. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Én személy szerint ki nem állhatom a Mayo chix-es dolgokat, csiri-csáré, romásak többségben (bocsi). DE! Idén január-február környékén a leárazáskor anyukám becipelt egy ilyen boltba, hogy 50% kedvezménnyel vannak jó dzsekik. Vettem egy nagyon szépet, ami még elegáns is kemény 10 000Ft-ért. Combig érő, nagyon meleg, nincsen rányomva a mayo felirat csillámokkal vagy ilyesmi... Tehát ha Neked tetszik és van rá annyi pénzed akkor szerintem végül is megéri, ha nem akarsz várni a leárazásig vagy félsz hogy elviszik :)
2012. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
nekem is a mayorol a kínais fényes kabátok jutnak eszembe. de ha neked tetszik vedd meg. én a Mangoban vettem egy nagyon szépet az is húszon körül volt:)
2012. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nézegettem ott a kabátokat, nagyon tetszenek, de sose adnék ruháért ennyi pénzt. A mostani télikabátom is Mayo, eredetileg az is 25ezer körül volt, idén tél vége fele februárban vettem. Fekete hosszú, szörmegalléros szövetkabát, le volt árazva, így 9ezerért vettem meg. De ha van rá pénzed és tetszik, akkor vedd meg.:)

2012. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Már megvásároltam, köszönöm a véleményeket! :-)

Tél végén kabátot vásárolni, az én részemről nem sok értelmét látom, nekem a tél egész hosszára kell, így az adott évszak elején szoktam aktuális ruhaneműket vásárolni! :))

2012. nov. 1. 09:07
 10/12 anonim válasza:
72%

Kedve sKérdező! Jövőre nem lesz tél? vagy te csak egy télre veszel kabátot? azért kell leáírazáskor venni, mert akkor jobb az ár/érték arány és még akkor is túl van árazva....

Ha pl emégy összehasonlítani egy fővárosi, egri, vagy miskolci butikot, akkor tudni fogod, hogy pl miksolcon lehet, hogy a 3/4-ébe kerül, mint máshol.

25 ezret kabátért!!


Én az egyik ilyen kínai piacon vettem egy klassz kabit 16 ezerért, nem cserélném el semmi márkással.


Jegyezzétek meg, hogy minden kabát, tb, telefon ugyanannyit tud, ugynaúgy, mindenütt a márkát kell megfizetni, holott lehet, hogy az éppen f** az adott termék....

2012. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!