Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni egy eredeti, és egy hamis Louis Vuitton táskát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Főként az ára alapján.
2012. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eredetit nem lehet megkapni a jocón 4ezerért...
2012. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Eredetin rajta van a jele: LV a gagyin meg nincsen. meg az ár is "kicsit" különbözik.
2012. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek van és kíváncsi vagyok, hogy vajon eredeti-e... mert eléggé felvág vele. És egyébként a hamis táskákon is rajta van az LV.
2012. okt. 29. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti táskán a mintát sosem "szakítják meg", "vágnak bele" a mintába a cipzárak, varrások. Ez alapvető. Aztán a belsejében található egy cinke a márkával és egy kódszám.(Ez minden nagyobb értékű táskánál így van) ,amolyan regisztrációs kód, amin keresztül rá lehet a neten keresni a tulajdonos/vásárló nevére. Bár így látatlanba azt mondom, hogy valószínűleg ügyes hamisítvány a barátnőd táskája...ha csak nem tudod róla, hogy vannak többszázezer forintjai egy-egy divattáskára..
2012. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Az előzőhöz csatlakozva onnan is hogy milyenek a többi cuccai... aki mellette kínaiból meg Tally Weijl (és hasonló alsó kategóriás boltokból ) öltözik, annak aligha van 400ezres táskája.


Nekem van egy kamu speedym tetszik maga a táska, 12 ezer volt.... de nem is mondtam soha h eredeti, aki kérdezte annak megmondtam h kamu.... pedig mellette nem kínais cuccaim vannak, meg jó kocsim van stb...szóval simán beadhatnám h eredeti...

27L

2012. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Eredetit csak az LV márkaboltban vehet. Nem árulnak sehol máshol, se a kínai, se a török piacokon. Mo-on csak az Andrássy úton van üzletük. A LV sose tart leértékelést, akciókat. Ha nem vagy szakértő, nem tudod megállapítni róla, h hamis-e vagy sem.

Na és hogyha eredeti neki, akkor mi van? többet ér nálad?

2012. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek eredeti van, az nem vág fel vele.


Amúgy:


http://www.youtube.com/watch?v=ZEV7_vpOM64&feature=related


Nem tudom mennyire érted, eredeti a két táska, amit magyarázás közben használ. Láthatod, hogy olyan igazi, finom, kissé fényes befejezést kap a bőr, a minták hogy követik egymást, sorban is és keresztben is, amivel indul, azzal fejeződik be (pl. fél kör, akkor sorban is és átlósan is a sor végén egy fél kör lesz stb.), alul nincs varrás, ahol a füle kapcsolódik a táskához ott, öt precíz öltés van az ötszög oldalain, a fém részek a hamisakon csak fényes sárgás aranyszínűek. Az az igazság, hogy szerintem nem nehéz kiszúrni a hamisat, mert egyszerűen egy 400 ezer forintos nagy gonddal, tökéletesen, tökéletes anyagokból elkészített táskát látsz, meg fogsz, annak a nyomába sem érhet egy hamisítvány sem. Kicsit olyan, mint anyukád jó gazdag húslevese, meg a zacskós csibe leves a tescoból.

2012. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megtudod mondani abbol, h mit dolgozik, mennyi penze van
2012. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!