Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy rám a fűzőm, mit lehet...

Nagy rám a fűzőm, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy fűzőt, de sajnos mellben nagy rám. A fűző L-es és ez az alapvető méretem is, mert 75B-s vagyok. De a fűző nagy rám. Talán ebből M-es kellett volna. Mit tudok tenni, hogy jó legyen?

2012. okt. 30. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az csak akkor lesz jó rád, ha megnő a melled. Add el, és vegyél az árából egy M-eset.
2012. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add tovább. Fel ne vedd, mert iszonyat gáz, ha eláll a melledtől.
2012. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csere vissza ahol vetted, vagy add el és vegyél eggyel kisebbet. Hátul is teljesen be tudod zárni? Mert akkor tényleg nagy. Ha nem és hátul nyitva van 5-10 cm-t akkor viszont a méret jó és inkább más szabásút válassz, mert a szabása nem jó neked és emiatt áll el mellben.
2012. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy fűző szakboltban és át fogják nekem varrni. Amúgy igen össze tudom húzni fullra, de kivesznek belőle egy rész és jó lesz. Köszi a válaszokat.
2012. nov. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!