Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenkinek ilyen óriási...

Mindenkinek ilyen óriási abroncsot adnak a szalagavatós ruhához?

Figyelt kérdés
A 180 centimhez azt mondta a szalonban a nő, hogy négyes abroncs kell hozzá(a tükörbe bele sem fértem), ha kisebbet akarok, akkor vegyek fel magassarkút, mert egyébként rálépnék, hiszen a kisebb abroncs azzal jár hogy a ruha lejjebb kerül, én ezt értem, De egyáltalán ilyen széles abroncsban hogyan lehet táncolni? Amikor lép felém a párom hátramegy az egész ruha, nem?
2012. okt. 31. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
én utálom az abroncsot. inkább akkor több réteg alsószoknya. nem kell feltétlenül rájuk hallgatni, ha van egy kis önkritikád, te is látod, hogy jól áll-e a ruha vagy sem.
2012. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az abroncs szerintem a ruhától függ, legalábbis én ezt így gondoltam eddig.. én is idén szalagavatózom, meg keringőzöm. szerintem simán felvarrathatsz a ruha aljából, amikor mész próbálni, hogy rád igazítsák, ha pedig ezt nem teszik meg, akkor rossz szalonból választottál, rossz ruhát.
2012. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megy el a ruha, ahhoz az kell, hogy helyesen tartsátok magatokat, úgy, ahogy az elején megtanultátok. Nyilván nem fogtok annyira közel állni egymáshoz, de ez ezzel jár.
2012. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 180 centi vagyok, rajtam hármas abroncs lesz. mi az, hogy rálépsz a ruha aljára? rám épphogy elég hosszú az összes még hármassal is. egyébként meg jobb helyeken felvarrnak belőle, bár továbbra sem értem, esetedben mi szükség erre, mikor elméletileg a ruhák 80%-a rövid rád.
2012. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!