Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tatálok ilyen egyszerű,...

Hol tatálok ilyen egyszerű, nem magasított, nem csicsás, egyszerű bakancsot? Ami meleg is?

Figyelt kérdés

konkrétan a képen láthatókhoz nagyon-nagyon hasonlót keresek. Nem szeretnék magas szárú bakancsot, mert alacsony lány vagyok, húsos lábaim vannak és a csizmáktól, vagy magas szárú bakancsoktól víziló lábaim lesznek....


[link]

[link]


2012. nov. 2. 19:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
15-19 ezer ft-om nincs bakancsra, maximum 5-6 ezer ft-om van erre.
2012. nov. 2. 19:16
 2/15 anonim ***** válasza:
Pfú, asszem a Deichmannban láttam olyasmit, mint a második.
2012. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

kínaiban lehet kapni, csak jól szét kell nézni.

de ha alacsony, meg husis vagy akkor 5centis sarkút igazán elbírhatnál, nagyon meg tud nyújtani

2012. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
bokasüllyedésem van, lúdtalpam, és az egyik lábam 3 centivel rövidebb, így magasított lúdtalpbetétet kell hordanom, semmilyen körülmények között nem hordanék magassarkút!
2012. nov. 2. 19:30
 5/15 anonim ***** válasza:

deichmann

ha kimondottan télre kell, akkor valahol hátul lesznek a bakancsok.

A Landrover márkánál nézz körül, ha kimondottan télre kell, mert közülük vannak vízálló lábelik is és valljuk be: télre az a legjobb.

Itt a választék:

[link]

2012. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Voltam csomószor deichmannban(Budapesten, több helyen is), de mindig ugyan azt találtam:

[link]


ez nem is olyan rossz, talán ez hasonlít a legjobban a 2.-ra. Meleg, kényelmes(próbáltam), csak a talpbetétem nem megy bele egyik bélelt bakancsba sem :(

2012. nov. 2. 19:37
 7/15 anonim ***** válasza:

Esetleg a fiúknál? Tudod nekem pl. magas a lábfejem, így nem minidg jó rám a női cipő, akkor sem, ha pont a méretem.

Így sokszor a fiú részlegen is körülnézek, mert ott is vannak nőies darabok.

(nem vicc! találtam ott olyan hótaposót, ami lila színű és rózsaszín virágok voltak rajta) :D


Szerintem néz ott is körül, rakd bele a betéted, hátha abba jó. ;)

2012. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, aranyos vagy :)

Jelenleg egy H&M-es bakancsom van, gyerekosztályról és az is a fiú részlegről, nem találtam mást... Ha ciki, ha nem, nekem ez volt jó a lábamra, de nem elég meleg, és műbőr, bármikor beázhat, meg oldalt a ragasztó elengedhet, ez nem valami strapabíró darab sajnos... ráadásul használtan vettem, mert a H&M-ben 7.000 Ft lett volna...

2012. nov. 2. 19:48
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság, hogy Én a legolcsóbb cipőket, ami tényleg télre való én csak a Deichmann-ban tudok

és ott is a Dei-TEX és Landrover márka.

De ezek 8000-23000-ig terjedő tételek. Úgy átlagban 12-13000-ért van normális lábbeli. (ami meleg, bélelt, bőr, és vízálló)


Szóval ennél olcsóbban, max turkálóban tudsz, vagy vateráról, de ezeknél is nagy a rizikó.

2012. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Vaterán vettem ezt a gyerek bakancsot is, amivel baj nincs, csak hát a minőséget meg kell fizetni, ez meg tudod melyik kategória(amit veszek, vagy vettem): olcsó húsnak, híg a leve.

Igazad van, egyszer kell megvenni egy jó bakancsot, az legalább több szezont átvészel :)

2012. nov. 2. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!