Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják az emberek...

Miért gondolják az emberek annyira kihívónak az ilyen csipkés hátú felsőket?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem is ilyenem van és úgy megbámulnak benne. Nem értem miért hiszen az csak egy hát, az eleje meg nem átlátszó.


2012. nov. 11. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem sem kihívó mert nekem is van ilyenem, igaz főleg buliba használom, mert engem is megbámulnak benne...tudni kell hordani, de am meg sztem egyáltalán nem közönséges, inkább ízléses ha jól összepárosítod:) sztem ne foglalkozz vele, ha jól áll, meg szereted, hordd.
2012. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyílván munkahelyre, iskolába nem való, mert elég közönségesen hat, máshova nyugodtan felvehető, ha mellette nem aggatsz magadra minden sz.rt.
2012. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kihívó, miért lenne? Tényleg csak a hát látszik ki... semmi gond ezzel.
2012. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!