Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy drága szövetkabátot...

Vettem egy drága szövetkabátot, de pár használat után már elkezdett kicsit pöszösödni pedig vigyázok rá, mit tudok vel ekezdeni?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam hogy borotvával kicsit leszedem a pöszöket, úgymond 'megborotválom':D Aki járt már hasonló szituban az mit csinált? Nem akarom tönkre tenni, de tisztíttani se akarok több ezerért, mert nem koszos csak pöszös!
2012. nov. 13. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
van külön bolyhosodás elleni gép, meg guriga is.
2012. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most nem értem, szöszös lett vagy bolyhos? Előbbire van kefe, henger, utóbbi problémára meg boholytalanító, viszont ha bolyhos, akkor valami folyamatosan bolyhosítottam, pl. táska pántja, inkább ezt kellene kiküszöbölni, mert elvékonyodik a kabátod előbb-utóbb.
2012. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bolyhos is meg pöszös is, köszönöm a válaszokat, mindenképp utána járok amiket mondtatok:)))
2012. nov. 13. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem senki nem értette, hogy mit gondolsz pöszös alatt.
2012. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bolyhos...
2012. nov. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!