Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lánynak ilyen csizma?

13 éves lánynak ilyen csizma?

Figyelt kérdés

Szerintetek "hordhatok" ilyesmi csizmákat, amikeknek van egy kis telitalpuk? Nem olyan magas a sarkuk, és menni is tudok benn. Jól állna nekem? Hosszú, karcsú lábaim vannak, vékony combom. Három osztálytársam is ilyet hord, én is szeretnék.

[link]

[link]

13/L



2012. nov. 16. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
persze
2012. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Milyen magas a sarka? 5-6 cm? Azzal semmi baj nincs, szerintem hordhatod. Ha magasabb, akkor szerintem inkább ne.
2012. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
szerintem korrekt
2012. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
igen:) a szőrös nagyon kis csini ;)
2012. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

hordani hordhatsz, a kérdés az, jó választás-e?

szerintem nem.


az első, azért, mert:

1. legalább 7-8 centi sarka van? az neked nem magas?

2. velúr = hamar átázik, és ha havas lesz, akkor a só kiszívja és csúnyám el fog színeződni

előnye:

- mivel éktalpú, nem olyan instabil benne a járás a jegyes úton, ez kifejezetten jó pont.


a 2. sem jó, mert:

1. a lábfejnél ez is velúr

2. ennek is van kb. 7 centi sarka (komolyan mondom, vonalzó mellet állj lábujjhegyre és nézd meg, hogy mennyi, 7-8 centi!)

3. mivel szőrős kegyetlenül vastagítja a vádlit, szóval tényleg csak akkor jó, ha nagyon vékony a lábszárad, viszont ha a combod se vastag, akkor aránytalan lesz a lábad

4. még mindig ott tartok, hogy szőrös: ha ez a csizma elázik, vagy havas lesz, akkor nagyon csúnya lesz rajta az a prém. ez tipikus irodai csizma, ami csak száraz, hideg időben, illetve bentre jó...


13 évesen éppen elég lenne max. 5 centis csizma, ami lehetőleg nem velúr és ha van rajta prém, az is csak a tetején.


én 16 vagyok, és ilyen csizmám van, teljesen feketében, a talpa 1.5 cm + a sarka 7 centi, de ugye köztünk van 3 év meg én eléggé roskos lány vagyok és ez a csizma nagyon si illik hozzám (megjegyzés: élőben sokkal szebb :S):

[link]

2012. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Inkább barbie-t vegyél, ribanckodni ráérsz még.
2012. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első képen a csizma...hát...az tényleg magas. :)

De az 5 cm még belefér. :)

Tudnátok linkelni pár képet, hogy milyen csizmákat ajánlotok?

2012. nov. 16. 15:58
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
Úgy van állj be a sorba hadd röhögjenek ki téged is az idősebbek.Minek kell egy 13 éves lánynak magassarkú csizma?
2012. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Igen, 13 évesen hordj csizmát, és ne felejtsd el kirakni a melleid, aztán meg hisztizz, ha 30 éves férfiak megbámulnak meg rád akarnak mászni.
2012. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Azért vagyyok k***a mert fel szeretnék venni, egy picit magas sarkú csizmát??? :O

Ez k***ás?????

[link]

2012. nov. 16. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!