Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire kell ünneplöbe lenni...

Mennyire kell ünneplöbe lenni szalagavatón?

Figyelt kérdés
Bátyám 18 és most lesz a szalagavatója.szóval:egy fekete farmer gáz?inkább egy fekete ruha vagy szoknya?mennyire kell elegánsan kinézni?még nem voltam szalagavaton..elöre is köszi:3
2012. nov. 19. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekete farmer is jó. Nem te leszel a főszereplő, csak a nézőtéren fogsz ülni/állni:D
2012. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi:) igen tudom csak nem tudom mibe szokás menni:D
2012. nov. 19. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért egy inget vagy fehér blúzt vegyél fel mellé. És, ha lehet, ne sportcipőbe menj:D Jó az a farmer, csak legyen elegáns hatása:)
2012. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem jobban járnál, ha szoknyát vennél. ez egy bál, igaz, hogy csak néző leszel, de mindenki csinos. arról nem is beszélve, hogy általában szokás utána táncolni a bratyóval.
2012. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fekete farmer oké, csak vegyél fel valami elegánsabb blúzt. lehet színes is.

ha gondolod, szoknya is mehet. mindegy. szerintem még akkor is mindegy, ha a végén táncolsz vele, mert úgy szokás. szóval legyél visszafogottan elegáns.

2012. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinos, elegáns legyél, de nem kell klasszikus ünneplő ruha.
2012. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:d
2012. nov. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!