Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pénteken lesz a szalagavatóm...

Pénteken lesz a szalagavatóm és nem tudom, hogy a ruhám alá harisnyát vagy combfixet vegyek fel?

Figyelt kérdés
Igazából mindegy ha azt nézzük, mert úgy sem látszik, de azért mit illik ilyenkor? Vagy tényleg mindegy? Ti melyiket választanátok?
2012. nov. 21. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én a combfixet ajánlom, de amúgy szerintem is mindegy
2012. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Combfixet csak akkor, ha van kipróbált darabod, amiről 100%-ra tudod, hogy jól tart.. Mert ha tánc közben lecsúszik, az rettentő ciki.
2012. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel táncolni is fogsz, én biztos harisnyanadrágot vennék. Abból is valami olyat, ami biztos nem csúszik le!
2012. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harisnyanadrág
2012. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet ma már venni ilyen csipőharisnyát is és ha abból jó méretet veszel tuti nem fog lecsúszni! :)

Színbe meg tudod azt a magasfényű lycrásat szokták venni legalábbis az elterjedtebb ilyen alkalmakkor :)

2012. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 winR ***** válasza:
Combfixet, feltéve ha nem látszik ki a csipkés része. És lehetőleg jó minőségűt vegyél. Amúgy ha felhúzod és felmelegszik a szilikoncsík, akkor tart rendesen, képtelenség, hogy lecsússzon. Eseteg ha régi darabot vennél fel, az okozhatna gondot.
2012. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!