Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsó és új ruhák online?

Olcsó és új ruhák online?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek, ahol olcsón lehet új ruhákat rendelni. Teszvesz, vatera, otto, bonprix kilőve. Ezek használtak és drágák.

Ne értsetek félre, nincs gondom a használt ruhákkal, de most inkább valami újat szeretnék.

Ötletek?


2009. aug. 17. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neten drágák.. én turiba járok szívesen, mert ott is sokszor jó minőségű, alig használt ruhák vannak olcsón.
2009. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szakits időt inkább egy kínai üzletre vagy ruha piacra. én ma 7000-ből megvettem az egész őszi ruhatáram (2 nadrág és 4 felső)
2009. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnos nálunk nincs jó turi, általában gagyi ruhákat árulnak. 30 km-re van a legközelebbi minőségi turkáló. Kínaiba szoktam járni, vagy ide a szomszédba (egy pici üzlet nagyon jó ruhákkal), de sajnos soha nincs olyan, amit épp keresek; vagy van, de nem az én méretemben. A cipőkről meg ne is beszéljünk. Egyszerűen nem az én stílusom, de röhej, hogy mindenhol ugyanolyanok vannak.

Azért köszi a válaszokat! Aranyosak vagytok!

2009. aug. 18. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:

szia.

én innen rendeltem a fürdőrucimat.

teljesen új ruhák. nem drágák. nekem bevált =)


www.diat.hu

2009. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

www.erdeszoutlet.com

www.flashfashion.hu

2010. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

www.erdeszoutlet.com

www.flashfashion.hu

nagyon jó oldalak!!! olcsó,minőségi,és nagyon jó ruhák!!!!imádom!

2010. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az olcsosportruhazat.hu oldalon szoktam vásárolni, nekem ez jött be eddig a legjobban.
2011. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zati19 válasza:

Volt munkatársam innen rendelget, nézz szét! :) Azt írja vásárlás/leütés előtt érdeklődni kell, van-e abban a méretben és színben, amit akarsz, meg alkudni KELL. :)

ioffers.com

Sok sikert! :)

2013. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!