Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ez a ruha?...

Nektek tetszik ez a ruha? Felvennétek egy buliba?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 28. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha az egyik ujja nem lenne hosszú a ruhának:) Amúgy nagyon jó:)
2012. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó, egy időben én is szerettem volna egyujjas ruhát, de párom szerint nem néznek ki jól, ezért inkább másféle ruhát választottam. Ebben én azt találom kivetni valónak, hogy nagyon műszálasnak tűnik a ruha, szóval nem biztos, hogy nagyon időtálló, minőségi darab, tehát összességében ha tetszik, akkor vegyél nyugodtan ilyet, de szerintem könnyen találsz szebbet, jobbat.
2012. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :) Ha lenne olyan alakom, felvenném.
2012. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, meg nem is hiszem, hogy feketét vennék, persze attól még nem rossz. De azzal az ujjal nem vagyok kibékülve.
2012. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik... az ujjrésze miatt csak. Az anyaga nem tűnik megfelelőnek. Olyan kényelmetlennek néz ki.
2012. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Nem tudom miért, de nem tetszik.
2012. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tetszik valahogy olyan mintha csak rád dobták volna...de h tetszik viseld egészséggel:)
2013. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!