Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik azok a ruhadarabok amiket...

Mik azok a ruhadarabok amiket egy 12 éves lány rahatárának tartalmaznia kell? És miből mennyitt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nos,az hogy miből mennyi legyen függ attól,hogy neked jól áll-e és anyagilag mennyire futja.Hogy mik legyenek?Amik tetszenek,jól állnak neked és van rá pénzetek.


Ez tipikusan azok kérdése egyike amikre nem lehet pontos választ adni.Mindenkinek másból áll a ruhatára,mert más a stílusa vagy más stílusokat kever.Az a lényeg,hogy azokból álljon a ruhatárad amik tetszenek neked,és nem abból ami épp a legdivatosabb:)

14/L

2009. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel, de ami szerintem mindenképpen kell:

egy elegánsabb cipő sulis ünnepekre

egy elegáns nadrág/ szoknya / blúz a fent említett miatt

egy sportcipő

egy hétköznapi farmergatya

egy télikabát

egy téli cipő

pólók (amennyit szeretnél, amennyit meg tudsz engedni magadnak)

pulcsi(k)

zoknik bugyik melltartó / top


a márka, fazon, szín stb. csak rajtad és az anyagi helyzeteteken múlik.

2009. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekünk suliba nem kell e3legáns cipő az ünnepekre. Azzal csak az a bajom, hogy van 3 magassarkúm azt ugye suliba még nem veszem fel van 3 néptáncos fekete magassarkú azt csak táncra veszem fel a többi meg olyan mindennapi.
2009. aug. 18. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell, hanem illik. Ne mondd már, hogy azt VÁRJÁK EL a sulidban, hogy koszos tornacsukában menj be.
2009. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem dehogy de elég hülye suliba járok! Még anyu is ezt mondja a tanárok meg nagyívben leszarják, hogy mibe megy el a gyerek. És egyik cipőm se koszos tornacsukába meg nem szoktam suliba menni! Alsóba volt az, hogy ilyen kis csatos fekete cipőbe kellett menni. Felsőbe már nincsen.
2009. aug. 18. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Utcai tornacipő elég alap mostanában, covnerse-re gondolok, de ha van eszed nem azt veszel hanem megveszed 500ért 15000 helyett
2009. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van olyan cipőm 2-m is aminek tornacipős az alja, de a tornacipő az az amit tesi órára hordok.
2009. aug. 18. 17:56
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Utcai tornacipő elég alap mostanában, covnerse-re gondolok, de ha van eszed nem azt veszel hanem megveszed 500ért 15000 helyett


Aha, ami két hét alatt szétmegy. Még az elején szögezzük le, hogy NEM vagyok gazdag, erősen az átlag alsó határát súroljuk, de tudok gyűjteni, és nagyon szerettem volna. Vettem egy Converse-t 6 évvel ezelőtt, esőben, télen, sárban azt hordtam, az 5. évre kezdett el szétjönni, már nem igazán hordom. Vettem egy kínai tornacipőt, EGYSZER mentem el benne egy retrobuliba, illetve egy rockkoncertre (ahol ácsorogtam tulajdonképpen...), és szétesett a talpa. Ilyenkor mindenki nagyon okos, hogy húúú a sok barom megveszi a Converse-t X forintért, de számoljunk egy picit. Az én cipőm 10990 forint volt. Azaz 11 ezer, számoljunk így. Ha egy tornacipő két hét alatt szétmegy, márpedig nekem ennél pozitívabb tapasztalatom nem volt (nem egyet vettem), akkor 26 x 500 = 13000, és ezt szorozd be hatszor. Na melyik érte meg jobban? Most természetesen a tök sima kínai tornacipőre gondolok, aminél nem nagy váltás, ha újat veszel. Persze így nagyon soknak hangzik, hogy 26 pár tornacipőt vehetsz, de én ezzel úgy vagyok, hogy ha már veszek valamit, akkor ne fél hónapig bírja.

2009. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Converse formáját kb 10 éve ugy alakitották át hogy szétmenjen, és vegyél újat

Nem kínait kell venni, nem a piacon, de 700 forintért veszel Cup's-t és jobb minőség mint a Converse

A Converse széle kb 3hónap után le szokott jönni, én tudom mert nekem is volt

2009. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
érdekes nekem eddig 4 Converse-m volt,minden évben vettem újat, és egyik sincs szétjőve!
2009. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!