Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyrészes fürdőruha?

Egyrészes fürdőruha?

Figyelt kérdés
Tudom hogy így télen nem igazán logikus ezt megkérdezni, csak felmerült bennem.. 18 éves lánynak nagyon mamásan hat az egyrészes fürdőruha? Kicsit pufibb vagyok, és nem igazán szeretek bikiniben lenni. Sajnos emellett még elég nehezen is fogyok, ilyen a genetikám is, mindneki nagyobb darab a családban.. Tudnátok még esetleg olyan fürdőruhákat linkelni amik kicsit fiatalosabbak? :)

2012. dec. 9. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem muszáj, hogy egyrészes legyen. Vannak olyan kétrészesek, amiknek a felső rész hosszabbított és fedi a hasat. Szerintem csinos is és praktikus, mert nem olyan öreg mamás, mint az egybefürdőruha:)
2012. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tankini a neve.. szerintem ezek nagyon csinosak tudnak lenni: [link]

[link]

2012. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
húú nekem azok annyira nem tetszenek.. mindig az jut róla eszembe amikor kb 8-9 évesen strandoltunk és már akkor is úgy néztem ki mint egy nagyranőtt görögdinnye :D
2012. dec. 9. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem mindegyik mamás :) Vannak csinosabb darabok, pl.

[link] (na, mit itthon nem erre használjuk a "monokini" nevet, ne aggódj :) )

[link]


vagy ha annyira zavar a túlsúlyod, választhatsz alakformálósat:

[link]

2012. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

húú köszi a tippeket, de ezek annyira nem tetszenek.. :/:)

most este még ezt találtam, ebbe szerettem bele :) [link]

2012. dec. 9. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
2%
Nem értem miért gondolják a nagydarab nők, hogy az egyrészes fürdőruha jobb. Sokkal rosszabb mint egy rendes bikini. Még jobban felhívja a figyelmet arra amit takargatni akarsz vele. Szóval szerintem nem jó választás.
2012. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ne haragudj, de a pocakomat inkább eltakarom mint hogy szabadon mutogassam..
2012. dec. 10. 21:26
 8/8 anonim válasza:

[link]

Sztem ez a fajta nagyon szép de persze nem muszáj ilyen kötöttnek lennie... :)

2014. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!