Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen karórát válasszak?!...

Milyen karórát válasszak?! Milyet javasolnál? 21/F

Figyelt kérdés

21 éves joghallgató vagyok, közeleg a vizsgaidőszak és szeretnék egy új órát magamnak (a régi sportos, divatóra, ezért eddig nem vettem fel öltönyhöz)!

Tehát mindenképp olyan óra kell, amit fel tudok venni öltönyhöz, de jó lenne, ha a mindennapokban is fel tudnám venni mondjuk egy sima v-nyakú pulcsi, fekete farmerhoz...

Elvárások:

-bőr szíj

-analóg

-lapos

-közepes méretű tok/számlap (vékony csuklóhoz)(arany, ezüst vagy fekete)

-fekete bőr szíj

-fontos, hogy nagyon pontosan lehessen látni a perceket is

-a számlap egyszerű, előny ha számokat ábrázol

-exkluzív

-lehetőleg 40.000 HUF-ig


Sajnos nem vagyok otthon karórák terén, így a márkákat sem ismerem és presztizskérdés...


Néhány darab ami elnyerte a tetszésemet:

[link]


[link]


[link]


[link]



Bármilyen kritikát, észrevételt, véleményt, hozzáfűzést szívesen fogadok!

Köszönöm válaszod!



2012. dec. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. Fekete és mindenhez passzolna. Egyszerű, mert egy sima póló+farmer kombóhoz is el tudom képzelni, de elegáns hatást is kelt, ha mondjuk öltönnyel veszed fel. Nem kell túl cifrázni szerintem. Az egyszerűség néha jobb és több:)
2012. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az első kettő tetszik a legjobban. sajnos a második 76.000 HUF, és ennyit most egyetemistaként nem szeretnék rákölteni. Ezért írtam ki, hátha valaki tud ilyet. :)
2012. dec. 9. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hopp az árát nem is láttam hirtelen:/ Akkor az elsőre voksolok:) Az szinte ugyanolyan előnyökkel bír, mint a második:)
2012. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem ilyen a leírásod, de Rado Jubile replikát keress pl:

[link]

[link]


gyönyörű, elegáns és az órás ismerősömet is megtévesztette (eredetiben természetesen ne gondolkodj, mert a gatyád is rámegy )

2012. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2013. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!