Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek bejön Hayley Williams...

Nektek bejön Hayley Williams stílusa? Mit gondoltok a lányról és a kinézetéről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hirtelen nem tudtam ki is ő,rá kellett gugliznom :)

Amúgy nekem bejön.

2012. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

imádom :D nagyon egyéni, és laza, de mégis csajos.

a haja a kedvencem, főleg ami a Playing Godban volt neki :)

2012. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a haja Király :D
2012. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

mindenki a hajával jön :D amúgy egy ÉLŐ ISTENNŐ. olyan szinten egyedi, hogy az valami hihetetlen. a zenéjéről még nem is beszéltem..

a frufruja mostanában érdekes, de neki mindent elnézek

2013. febr. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hayley Williams feat. B.o.B. - Airplanes itt nagyon el van torzítva Hayley hangja, ki van tisztázva,

ahogy Dundika hangjából is csodákat lehetett csinálni vagy pl a Fásy Zsülikéjéből :)

szal nem rossz a hangja de sztem átlagos, főleg ha egy nyers felvételt meghallgatna az ember, vagy egy élő koncert felvételt stb

akinek jó hangja van simán is, akkoris ha ugrál az Yulia Volkova, Lady Gaga, Christina Aquilera, Tarja Turunen, Amy Lee :)

2013. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yulia Volkova az élő Istennő, de sztem Amy Lee is, amilyen gyönyörű az arca meg a csodás hatalmas szemei :)
2013. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hayley szerintem egy marha jó csaj, bár a mostani stílusa annyira nekem se tetszik, meg már kezd felnőttesedni a teste, pl. ezeken a 4 vagy hány évvel ezelőtti képeken még kerekebb az arca, olyan "ártatlan":


[link]

[link]

[link]


Szóval az akkori Hayley-be bele vagyok, de nagyon :D

2013. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!