Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől nevezheti valaki magát...

Mitől nevezheti valaki magát rockernek?

Figyelt kérdés
az öltözködéstől? milyen a viselkedése? Ha ti is annak valljátok magatokat, akkor miért?

2012. dec. 16. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

öltözködés, viselkedés kb. 17-18 éves korig számít....

attól lesz valaki rocker, hogy rockzenét hallgat, ilyen egyszerű.

2012. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Leginkább attól, hogy rockzenét hallgat. :D

Az öltözködés a rockzene egyes ágaiként eltérő, de olyan rockzene kedvelők is vannak, akik hétköznapian öltöznek.

Én személy szerint nem vallom magam rockernek szeretem, de mást is hallgatok.

2012. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól,hogy rock zenét hallgat. én rockernek vallom magam de csak hétvégén és itthon öltözök rockernek,mert az iskolában nem tűrik az olyan ruházkodást...
2012. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát tudod, hosszú haj kis szakállal megspékelve egy két bőrszerkó (rockzenealap+viselkedés) és complete..^^
2012. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok újat én se tudok mondani: zene és ruha esetleg. De ez leginkább életérzés. :)
2012. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én vagyok az első. én pl. sosem öltöztem rockernek, ok, van egy bőrdzsekim, de (kb. két éve), de az se jelent semmit. arról nem is beszélve, hogy 37 éves vagyok, kiöltözős munkahellyel, ott nem is tudnék így öltözni. régen is csak annyi volt, hogy farmer, póló, sportcipő, de ez se jelenti azt, hogy valaki rocker. nem az öltözködés a lényeg.
2012. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. De ha valaki azt mondja ugye, hogy ez egy életérzés, milyen érzéseket él át legbelül? ha lázad akkor máris rocker valaki ?
2012. dec. 16. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki lázad 17 évesen, nem csak a rockerek.
2012. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az igazi rockerek már rég kihaltak sztem, aki manapság rockernek "vallja magát" az vmilyen lelkileg sérült gyíkarc, aki azt állítja, hgoy nem szereti a skatulyázást, miközben ő maga gyártja a skatulyákat.


A legtöbb fiatal sztem azért lesz "rocker", mert úgy egyszerű, ha előre megvan mondva, milyen legyél , hogy öltközködj, mit hallgass, nem kell ezen gondolkozni.


Jobb esetben kinövi az ember, és lesz saját stílusa, de rengeteg idősebb tagot látok, akik még mindíg ott isznak a füstös kis kocsmában, és a világon más céljuk nincs, mint ezen időtöltés, meg persze hogy űberkemények.


Hozzáteszem, sokan vaguynk akik szeretik a rock zenét, de nem valljuk magunkat rockernek.


Am a lázadást is jelentette többek között

2012. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Am a minap sétáltam, és hirtelen látószögembe villant, két kimaszkírozott fekete csipkeruhás 15 éves gyászleány, amint a földön ültek, és depiztek. Nem számítottam a látványra, így ösztönös reakcióm egy teliberöhögés volt. Ők pl nagyon gótok voltak.
2012. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!