Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a ruhák tényleg nagymamásak?

Ezek a ruhák tényleg nagymamásak?

Figyelt kérdés

Amerikából rendeltem őket, de sajnos a méret nem mindenhol megfelelő. Férjem közölte, hogy nem is baj, mert ezek olyan ódivatúak. :( Tényleg azok mert nekem úgy tetszenek és szeretnék megfelelő méreteket rendelni belőlük, de csak ha nem ciki. Irodában dolgozom, oda venném fel tárgyalásokra meg ilyesmi.


[link]



2012. dec. 27. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
inkább retrósak. szerintem ha irodában ilyet vennél fel kinevetnének, de bálra vagy rendezvényre simán fel lehet venni.
2012. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A csipkéset akarod irodába fölvenni???

Hát,nálunk az ügyvédi irodában néznének egyet...

(de lehet hogy én néztem rossz képet..)

2012. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik, hordjad és ne érdekeljen más mit mondd (csak legyen meg az önbizalmad is hozzá)

kb 3 hétig fognak nézni az irodában, aztán megszokják és nem szól senki egy nyikkot se - személyes tapasztalat, én is teljesen váltottam és kissé extrémebbre, mint te ruháid, kaptam pár jóindulatú (ténylegesen jóindulatút:)) tanácsot, megköszöntem, valamit meg is fogadtam, de magamnak akarok tetszeni és nem másnak ;)

2012. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

japánban van ehhez hasonló divatirányzat a fiataloknak,és idősebb korosztálynak is,ezek engem a classic és sweet lolita irányzatra emlékeztetnek,annyi az egész hogy nálunk ez még csak egy bizonyos rétegnél elterjedt,de ne aggódj,szerintem nem ódivatúak,feketében vagy más sötétebb színben én is szívesen hordanám őket:)

19/L

2012. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én sem azt írtam hogy ódivatú. Szerintem még jól is náz ki, és föl is venném, de nem az irodába.
2012. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kommenteket!! :) Majd akkor kicsit "hétköznapibbakat" rendelek.
2012. dec. 27. 01:16
 7/13 anonim ***** válasza:
De miért kell rendelni? Menj be egy boltba, és válassz onnan.
2012. dec. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
szerintem O-divatuak
2012. dec. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörűek, volt egy pár, amire teljesen azt gondoltam, hogy valami méregdrága darab. A férfiismerőseim nagyon odavannak ezekért a kifejezetten hölgyes ruhákért, szerintem hord őket nyugodtan, majd meglátod a férjedet is meg tudod győzni, ha látja milyen nőies darabokról van szó :)
2012. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, gyönyörűek! Ne aggódj, most kezdenek divatba jönni ezek a régies hatású ruhák, a [link] is tele van velük. Lana Del Rey is ezt a stílust hozza vissza. Már csak jobban el kéne terjednie, mert most még sokan csak nagymamásnak, öregesnek, ódivatúnak gondolják. Pedig mennyivel szebbek, nőiesebbek, mint sok most divatos ruha...
2012. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!