Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok vegyem meg a...

Mit gondoltok vegyem meg a csizmát?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy kinéztem vaterán egy nagyon szép csizmát elég jó árban vegyem meg, megéri??


[link]


Nektek mi a véleményetek?

Csak értelmes válaszokat várok...

Köszi!



2013. jan. 2. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki nagyon, főleg ennyi pénzért :)
2013. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék használtat, de ha neked tetszik, vedd meg.
2013. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg használtan, meg amúgy sem tetszik a külseje.
2013. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszi, nekem is tetszik és amúgy is lapos talpú csizmám van és akartam egy magas sarkút is ami lehetőleg bokacsizma legyek, de boltban azok meg nagyon drágák így néztem ki magamnak ezt a szép darabot... :)
2013. jan. 2. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A sarkán látszik, hogy nem csak egyszer-kétszer volt használva :). Egyébként egy használt, műbőr csizmáért én még ennyit sem adnék. Főleg, hogy rájön a szállítási költség. Úgy már nem is igazán olcsó. Inkább körülnéznék a mostani leértékeléseken.
2013. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem használt cipőt vásárolni nem túl higiénikus. Inkább áldozok egy kicsivel többet egy újra, mint később lábgomba elleni kencékre, mert mire azt kikezeled, addigra lenne két vadiúj csizmád. Egyébként sok kínaiban lehet kapni olcsón nagyon szép csizmákat. De például múltko a Nyugati aluljáróban láttam nagyon jó árban cipőket, és csizmákat. Ha pesti vagy, érdemes lenne szétnézned.
2013. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!