Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A turkálókból öltözködni ciki?

A turkálókból öltözködni ciki?

Figyelt kérdés
Van pár osztálytársam akik szegények és a turiból öltözik és szegényt mindenk csúfolja! Szerintem nem az a gáz aki onnan öltözik hanem aki ezzel piszkál másokat.... Egyébként néha vannak jó cuccok a turikban :)

2013. jan. 7. 21:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
szia! egyáltalán nem gáz.miért lenne az? manapság már ez a divat,sőt még a sztárok is onnét öltözködnek ;)
2013. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A kínaianál sokkal jobb. A múltkor tök márkás ruhákat túrt nagyanyám, szóval még meg is éri.
2013. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem egy gyönyörű zarás pulcsim van onnan, nem mondod meg, hogy turis. egyáltalán nem gáz
2013. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Turiból is meg drága boltokból is fel lehet öltözni igénytelenül. (bár drága boltokba kicsi az esély hogy ezer éve kifutott divatok darabjait találd meg)
2013. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én javarészt turiból öltözködöm, senki meg nem mondaná. nem tartom cikinek, igaz nem reklámozom, csak ha rákérdeznek.
2013. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most túrtam egy H&M farmer leggingst és egy H&M boyfriend rövid farmernacit :) Kb 2000 Ft volt a 2 együtt :) Előtte pár órával vettem a H&M ben a lányomnak leárazva 3000ért egyberuhát és magamnak 5000ért rózsaszín farmert leárazva... ennek fényében... és ki mondja meg, főleg a márka alapján... senki.... Szoktam turizni igaz igyekszem ismert márkákra vadászni de ha egy itthon nem kaphatóra bukkanok az sem baj.


Rajtam ma egy 14.000 Ftos Sugarbir tunika volt, és egy 290

2013. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy ciki, de hülyeség!!

Rám aztán lehet mondani hogy a ruháimra nagyon sznob vagyok, nem veszek fel akármit, de én is bemegyek és ha úgy van veszek ruhát turiban.... most vettem egy H&M farmerleggingst és egy H&M farmer shortot összesen kb 2500 Ft-ért. Előtte pár órával a H&M-ben egy rózsaszín nacit leárazva 5000-ért... és ki mondja meg hogy a 3 H&M cuccból melyik turis? Senki.

Rajtam ma egy 14.000 Ft-os Sugarbird tunika volt és rajta egy 2900 Ft-os turis műbőr dzseki. Több mint 2 éve a kedvenc dzsekim...

Jó ízléssel a divatos külső nem pénzkérdés :)

27L

2013. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó 2 én :) Sorry elküldte félig, nekem meg eltűnt, azt hittem elveszett az iromány :)
2013. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenki onnan öltözködik. Régen sem volt az, most sem. Meg hiába van rajtad 20ezer ft-os nadrág meg 10ezer ft-os póló, ha pocsékul válogattad össze.
2013. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kislányom,ruháinak fele turis,és mind szép,csinos és márkás,fiaimé meg szint ugy .soha senki nem szolta meg egyik fiamat sem .
2013. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!