Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lila zakóm alá mit vegyek fel?

Lila zakóm alá mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Egy ilyen zakó hordható akár sima farmernadrággal is ugye?

Válaszokat előre is köszi! :)


2013. jan. 8. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
fekete pólót akár, és akkor simán felveheted egy farmernadrággal is, akkor hétköznapian elegáns leszel:)
2013. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen egyszerűbb mintás felsővel felveheted, ahogy egyszínűvel is.

És farmerral is nyugodtan hordhatod, ahogy tornacipővel vagy akár magassarkúval is. :)

2013. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jajj szuper köszönöm mindkettőtöknek! :)
2013. jan. 8. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet farmerrel igen. Alá vehetsz feketét, fehéret, narancssárgát, krémszínűt, bármilyen mintásat, maiben van lila. De sosem értem az ilyen kérdéseket. mMnek vesztek meg bizonyos ruhadarabokat, ha nem tudjátok, mivel hordjátok? Ha nem írod ide ki a kérdést, ott porosodik a szekrényben, vagy mi?
2013. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért kedves utolsó mert nincs nagyon izlésem sajnos :( és kiváncsi voltam más véleményére hogy ki mit venne fel alá! nNem porosodna ott a szekérnybe csak felvenném olyannal max ami rohadtul nem passzolna hozzá...
2013. jan. 9. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!