Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt mindenki ilyen kőgazdag h...

Itt mindenki ilyen kőgazdag h Zarában, Bershkában stb vásárol?

Figyelt kérdés

Akár hányszor olvasok itt bármilyen témában csak azt hallom h Zara, Bershka, H&M stb....


Ilyen jól megy mindenkinek? Én kínaiba vásárolok legtöbbször mert én ilyen özletekben max akkor vehetek valamit ha akciós. De akkor meg elég lutri, mert vagy van olyan ami tetszik de nincs a méretedbe stb.... Ugyan ez a turiknál, lehet h kifogsz egy jó drabot de nagy/kicsi rád vagy van valami hibája.


Én már úgy vagyok vele inkább bemegyek egy kínai üzletbe ott legalább találok mindig oylat ami tetszik is és megengedhetem magamnak. És nem ilyen mintás szar felsőket meg halálgagyi neonos toppokat. Pl multkor ázsia centerben vettem egy szörmés kardigánt 4500.-ért és nagyon csinos darab.



18/L


2013. jan. 10. 11:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem. ha valaki kőgazdag, az chaneltől és diortól vásárol. ;)

4500-ért kapsz pulcsit a h&m-ben is.

2013. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A Zara tényleg drága, de nem kell ahhoz senkinek gazdagnak lennie, hogy a H&M-ben vásároljon. Pólókat sokszor veszek mert az olcsóbb, pl 2500 Ft-ért vettem múltkor. Nadrágot, pulcsit, cipőt pedig leárazáskor ami most is van és sok jó olcsó dolog van.
2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a h&m-ben nagyon jó árakon vannak jó minőségű cuccok, a bsk-bvan is vannak olcsóbbak, a zara viszont nagyon drága szerintem..raánytalanul drága. egy ujjatlan 6000 Ft? na ne
2013. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
4500ért a H&Mben is kapsz kardigánt. És én nem vagyok kőgazdag, de nem vásárolok sem a kínaiban, sem turikban, mert egyszer nem sikerült még olyan cuccot találnom ilyen helyeken ami tetszene. Pedig próbáltam, de a turkálók nagyon időigényesek, meg ugye csak egy méret van. A kínai meg próbálja koppintani a divatot, csak valahogy mindent túlzásba visznek. Adott pl. egy alapból tök jó póló, de tuti, hogy rányomtattak valami csillogó pillangós-virágos remekművet. Meg eleve olyan szag van, hogy bemegyek, és már fordulnék is ki. A gagyi anyagokról nem is beszélve. Inkább legyen kevesebb cuccom, de az jó.
2013. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezek alap márkák. Tölem megkérdezték pár napja hogy milyen márkáju felsö van rajtam mondtam hogy nem márkás és akkor kérdezték hogy de mégis hol vettem? Mondom a Zarában..na ennyire márkásak ezek a boltok szerintem
2013. jan. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!