Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, akik most is csinos...

Csajok, akik most is csinos lábbelikben jártok, hogy csináljátok, hogy nem csúsztok el?

Figyelt kérdés
Én ma az ezer éves Martensemben mentem dolgozni az időjárásra való tekintettel, de rengeteg lányt láttam magassarkú csizmában a városban... Mondjátok el, mi a titkotok, hogy talpon maradtok? Hogy nem csúszik? Én a Martensben is szinte síelve jöttem be:) De félek, hogy a szokásos csinosabb csizmáim még jobban csúsznának:(

2013. jan. 14. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Cipőfüggő.


Nekem van 5 téli bakancsom/csizmám, amiből csak 1 lapos talpú.

A platform, éktalpú bokacsizmámban pl. én is csúszkálok, viszont van olyan tűsarkúm és vastagabb sarkúm is, amiben biztosan járok.

2013. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ügyes vagyok:) Lassan megyek, nem rohanok, megnézem, hova lépek. Mondjuk előfordult, hogy picit "megszaladtam", de szerencsére nem lett belőle tanyázás.

Egyébként szerintem a Martens is csúszik, sokan panaszkodnak is rá. Meg télen amúgy is nagyon hideg az acélos.

2013. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban piciket kell lépni, nézni, kell hogy hova teszed a lábad, nem szabad sietni, és mindig ha egyik helyről a másikra lépsz meg kell nézni, hogy mennyire csúszik, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.
2013. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csupán a cipő talpán múlik. Nekem is van Martensem, de télen hideg is és a talpa is csúszik, szóval sose hordom ilyen időben. Van 10 cm-es sarkú platform csizmám is, annak nagyon recés gumi talpa van, a jégen sem csúszik, ez a kedvencem most. Meg van egy tök sima éktalpúm is, na azzal hamarosan megyek a cipészhez, hogy csavarozzon rá valami gumicuccot, hogy ne csússzon.
2013. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, hát én eddig azt hittem, hogy a Martens talpa viszonylag jól tapad:D Megnéztem amúgy a csizmáimat, recés a talpuk, bár szerintem a Martens alja mindegyiknél mélyebben barázdált... érdemes mégis próbálkoznom velük?
2013. jan. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!