Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni ilyen fényeseb...

Hol lehet kapni ilyen fényesebb férfi gumicsizmát?

Figyelt kérdés

[link]


Valami ilyesmire gondolok, ez Nora Anton márkájú, de egyszerűen sehol se találom, legalábbis google nem ad ki magyar nyelvű találatokat. Más is szóba jöhet, ha hasonló ehhez.


2013. jan. 16. 09:39
 1/4 Emyke031 ***** válasza:
Én a kínain szoktam látni ilyeneket...
2013. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezeket már néztem, de olyan nyomik, meg drágák is :(
2013. jan. 16. 14:40
 4/4 anonim válasza:

Ez a régi nevén Rontani cég Nora márkájú gumicsizmái ami igaziból nem gumi,de puha a szára.Mindenfajta savra,lúgra ez főleg a mezőgazdaságban hasznos-is ellenálló- Főleg német nyelvterületen használják ,ez ott a normál mezőgazdasági gumicsizma.Viszonylag hosszú szárú,amennyiben ápolod akkor megmarad a fénye

Két fajtája van ennek a feketének attól függ milyen a talpa-a Nora Anton a kevésbé redőzött ez Németországban gyakori, Nora Dolomit ami mély barázdás talppal készül ez Angliában kedvelt....ezekben az országokban kapható.

2013. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!