Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » XL-es méreteim vannak, nem...

XL-es méreteim vannak, nem vagyok sem átlagos sem molett. Nem tudok dögös ruhadarabokat vásárolni magamnak Miskolcon! Miskolc és környékén hol vannak olyan boltok, ahol esetleg megoldhatnám ezt a problémám?

Figyelt kérdés

Van itt még valaki ilyen helyzetben, mint Én???

(Ja, és nem akarok lefogyni, ha esetleg valaki azt tanácsolná, mert áldom az Istent, hogy ilyen arányos vagyok. :) )



2013. jan. 18. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
internet? ebay-en nagyon sok ingyenes szállitással rendelhető nagyon jó ruha van, mindenhol vannak a cm-ek érdemes lemérni magad, és akkor nem tudsz rossz méretet venni, ha mégis vissza lehet küldeni és kicserélik:)
2013. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én 182 cm és 84 kg vagyok, én Promod-ban, Reserved-ben szoktam találni "dögös" ruhadarabokat, nem feltétlenül horror áron, de megéri egy picit többet költeni rájuk, mert évekig hordhatók, nagyon jó minőségűek
2013. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

17:21

A mellméretem miatt is xl vagyok, a derekam miatt is xl vagyok, ráadásul én annyira megörültem, mikor láttam, hogy a Deichmann-ban vannak 42-es méretek!!! :D Szóval 41-42-es a lábam. Hol vásárolok? Mivel már kezdem megunni, így reményt vesztve kevésszer megyek vásárolni, akkor meg a Bamába esetleg a Centrum. Márkás cuccokkal nem is próbálkozom! :D

2013. jan. 21. 14:26
 15/16 A kérdező kommentje:

17:40

Köszönöm, ez jó ötlet!!! :)

timty

Eddig nem mertem bemenni oda, majd meglesem! Köszönöm! :)

2013. jan. 21. 14:27
 16/16 anonim válasza:
100%
C&A, H&M . Mind a kettőben vannak méretek és ha akció van akkor egyáltalán nem drágább, mint a kínai.
2013. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!