Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lakk magassarkú szerintetek...

A lakk magassarkú szerintetek is ronda, esetleg ízléstelen, r. b. ncos? Fiúk lányok válaszát is várom

Figyelt kérdés

A legtöbb barátnőm szerint kifejezetten ronda és szerintük egy fiú ez alapján ítéli meg, h egy lány mennyire "könnyűvérű". De elég sok más helyről is hallottam ezt.

Megkérdeztem a barátomat erről de őszerinte ez nem így van, önmagában nem jeelnt semmit, ha az öltözék nem túl kihívó.

A boltok polcán is sok van, olcsó meg a legdrágább márkák is, sok nő munkahelyére v suliba is hordja, én semmi rondát v ízléstelent nem látok benne, v csak én vagyok a különc?


[link]


[link]


[link]


[link]


Pl ezek közül melyik ami szerintetek ok, melyik amelyik már durva v esetleg ronda?



2013. jan. 19. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az első kettőhöz hasonlót anyukám hord, így 50-hez közel.

A második kettő szerintem kicsit ízléstelen, de nem lennél benne különc, majdnem minden második nő ilyet hord. Nem mondom, hogy aki már felveszi egyből menjen is ki a sarokra, mert azért az öltözék többi része erősen befolyásolja.

2013. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elegánsak, szerintem, főleg az első kettő. 3. annyira nem tetszik, még a 4. is jó. Egyik sem r.bancos normális ruhával.
2013. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

A tornacipő meg az edzőcipő ízléstelen!

A magassarkú pedig csinos és nőies. Bár némelyiknek túl nagy sarka van. 5-6 cm bőven elég lenne!

2013. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy Louboutin ribancosnak számít, akkor nem tudom, hogy mi vagyok..
2013. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

1, 2, 4. öreges, és kevesen képesek hozzá megfelelően öltözni. Mert ehhez kell azért egy elegánsabb cucc is.

A 3. lehet a ribis fajta, bár magában nem... de ha meg visszafogott cuccot veszel fel hozzá akkor nem fog passzolni.

2013. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezek koktélruhával és kosztümmel is megállják a helyüket, a Hollywood Cafén pont az utolsóhoz nagyon hasonló kivágott orrú volt Anna Hathaweyen
2013. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

a Louboutint csak azért raktam mert hirtelen ezt a képet találtam :) természetesen hasonló fazonú cipőre gondoltam, nem pont erre... persze ha lenne rá pénzem lehet nem foglalkoztatna ez a kérdés :D

persze a szín is azért fekete mert (sztem) az a legkevésbé "ribis"


tényleg öregesek ezek? linkelnétek olyat ami szerintetek fiatalos?

2013. jan. 20. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első tényleg öreges, de egyik sem r.bancos.

Leginkább azon múlik, mit veszel fel hozzá, hogyan viselkedsz benne.

2013. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy elegáns cipő. Mitől lenne ribancos? Akkor ez pl. mi?:

[link]

2013. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen normális, elegáns cipők. Mind a négyet felvenném, sőt, pont olyat keresek nyárra mint az utolsó.


Tudod mire gondoltam amikor megláttam a kérdést? A platformos bordello cipőkre. Azokat valóbban előszerettel használja többek közt a szexipar is. De nem csak ők. Ezek mondjuk kihívó darabok, de adott esteben még beleférhet.

2013. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!