Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik érettségin platform...

Illik érettségin platform cipőt felvenni?

Figyelt kérdés

Teljesen egyszerű, elegáns fekete platform cipő, passzol a fekete szoknyás kosztümhöz. Azért kérdezem, mert nem tudom, hogy esetleg a szóbeli érettségin a tanárok mennyire nézik meg az ilyesmit.

170 centi magas vagyok.


Ehhez hasonlóról lenne szó:

[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 20. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik a tanárnak akkor biztos nem leszel neki szimpatikus. de "elvileg" a jegyet nem a külsődre adja.
2013. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A tanáraimmal egész jó a viszonyom, egyiknek sem vagyok a bögyében. Még átgondolom ezt a dolgot, de várok további válaszokat is, esetleg tapasztalatokat. Egyébként a másik lehetőség a fekete topánka volt, de azzal nagyon furcsán néz ki a kosztüm, egyáltalán nem elegáns.
2013. jan. 20. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát kimondottan utálom a platform cipőket (talán mert nem tudok benne járni, és innen eme ősi gyűlölet), de szerintem ez kimondottan a csinos kategóriába tartozik.


Szóval én elítélő vagyok vele szembe, de erre nem nagyon tudok rosszat mondani.


Remélem a járkálásban neked több szerencséd van.

2013. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem nézték a tanárok a ruhát, azaz inkább úgy mondom, hogy nem azon múltak a jegyeink. Az egyik srác rövidnadrágban, szandálban és kockás ingben állított be, szólni szóltak érte, hogy hogy lehetett így felöltözni egy vizsgára, de ennyi. Igaz, mindig is fura figura volt, ezt a tanárok is tudták.

A te tanáraidat nem ismerem.

Ha tudsz járni ebben a cipőben, akkor elvileg nem lehet semmi gond.

2013. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy (fiú) osztálytársam acélbetétes bakancsban és skótszoknyában ment érettségizni és nem kapott rosszabb jegyet miatta.
2013. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A járkálással szerencsére nincsenek gondjaim, egyedül a magasság, ami szokatlan, hiszen legalább 180 centi vagyok egy ilyen cipőben :) de hát én meg ezeket szeretem :)

Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! Úgy néz ki, hogy akkor fel is veszem majd. Mindenkinek ment a zöld kéz!

2013. jan. 20. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
A magasság ne legyen gond, a tétel kidolgozása és a vizsga alatt is ülni fogsz.
2013. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uhh, akkor lehet, hogy csak én foglalkozom túl sokat ezzel a témával :))) Nem baj, így azért nyugodtabb vagyok :) Köszönöm!
2013. jan. 20. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az ilyen cipő! szerintem vedd fel nyugodtan, tényleg nem ez lesz a legfontosabb az érettségin :) !
2013. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!