Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek emo ruhákat Pesten?

Hol vehetek emo ruhákat Pesten?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 21:35
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
lemerem fogadni h temegegy f*sz vagy... képzeld elég jol tudom h mi az emo... láccik h te egy parasz* vagy mer asszed h nem tom... az emo összes fajtáját is ismerem... és úgyláccik te nem h itt izélsz... képzeld a half emo-t nem a zenei cucfra mondtam...-.- hanem h egyik nap tok emo rucit hordani a másik nap meg nem mert nincs...-.- am meg tudod egy pózer csak a híres együtteseket ismeri...-.-
2009. szept. 1. 20:11
 12/40 anonim ***** válasza:
95%

Tyuhú, ezt az érvelést... Attól hogy kevésbé ismert bandákat is ismersz nem leszel nagyobb emo. Képzeld, olvastam az emo stílusról, én is mindent tudok róla, egy csomó bandát ismerek.. na akkor én is emo vagyok? Mellesleg ha tényleg emo lennél akkor nem bizonygatnád ennyire, mert nem érdekelne hogy mások mit gondolnak, te akkor is tudod magadról hogy emo vagy és kész. A pózerek azok akik reklámozzák hogy ő hű-de-nagy emók, meg ők mindent tudnak az emóról, és nem csak a közismert bandákat ismerik, és mindenki más kapja be mert ők jujj-de-nagy emók. Ja igen, ezzel az alpári stílussal meg csak magadat járatod le, kislány, főleg úgy, hogy csak interneten keresztül ekkora az arcod.


Hogy a feltett kérdésre is válaszoljak: Mivel az emo eléggé divatos lett manapság, ezért emós ruhákat akármelyik divatboltban találsz, csak nyitott szemmel kell járnod. Divatbolt pedig mindenhol van, főleg plázákban meg bevásárlóközpontokban.

2009. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
49%
hülye póóóóóóóóóóóózer :)
2009. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
43%
Fogd már fel te pi...csa h csak 1 pózer vagy...az emo az emocional azaz érzelmes te fa..fejű...nem a zenén mulik..köcsög..én sem vok emo söt..de azért csak tudom h mi az..ellentétbe veled...szánalmas vagy
2009. szept. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
igen...teaztáncsakismersz....éstudodhmennyirevagyokérzelmes...-.-ésköszaválaszt...márakiválaszolt...AKÉRDÉSRE...nanemkellirni...nemirok vissza...csá...
2009. szept. 2. 13:20
 16/40 A kérdező kommentje:
ja és aki emo vagy normális ember nem próbálja rábizonyitani folyamatosan a másikra h egy pózer... tudod mit pózer vagyok... az emo nem azt jelenti h emotion... faszt... azt jelenti h szomorúság... na megyek fel is vágom az ereimet... pás...
2009. szept. 2. 13:22
 17/40 A kérdező kommentje:
ja és ha pózer vagyok akkor is VAN JOGOM TUDNI hogy hol kaphatok emo ruhákat... PÓZER VAGYOK!!! HOL VEHETEK RUHÁT?
2009. szept. 2. 13:27
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán tényleg tisztában vagy mindennel... Az emo szócska az angol emotional szóból ered, ami annyit jelent, hogy érzelmes, érzelgős.


A kérdésedre már válaszoltam.

2009. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
képzeld tudom mit jelent...-.- oda is irtam... csak h folyamatosan baszt*ttok ennek véget akartam vetni...-.- az emo sztoriját is tudom... szoval nem kell itt izélni...pls...márelegemvan...igyis elég szarnapom volt...
2009. szept. 2. 19:33
 20/40 anonim ***** válasza:
Akkor mért irtad h nem azt jelenti?:))
2009. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!