Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarul mi a neve ennek a...

Magyarul mi a neve ennek a cípőnek, az alkonyatban a Bella is ilyen visel? (lent)

Figyelt kérdés

A cípő

[link]

[link]



2013. jan. 22. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Tulajdonnév elé nem teszünk a-t

de amúgy papucscipő

2013. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Lánchíd, a Lánchíd is van...
2013. jan. 22. 15:43
 3/6 A kérdező kommentje:
A személynév elôtti névelô stíluscímkéje ma alighanem egyszerûen "beszéltnyelvi", hiszen használata nem kötôdik társadalmi osztályhoz, mûveltségi szinthez; csak azon múlik, írásban vagy beszédben fejezzük-e ki magunkat. Beszédben a normális az, ha a személynév elôtt névelô áll: Ezt tavaly már megrendezte a Gothár. A Luschner Vilit megint bevitték. Fölkérték a Takácsot, de ô nem vállalta. Írásban ugyanez nem létezik.
2013. jan. 22. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolod Budapest környéki vagy kérdező, k szoktam a betűt rakni tulajdonnév elé :DD

Amúgy bocsi, a kérdésre nem tudom a választ.

2013. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs magyar megfelelője a nevének, angolul slip onnak hívják.
2013. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez hasonlít a vans slip-on-ra, ami régen itt is elég nagy divat volt(úgy 4-5 éve), mi csak szliponnak hívtuk
2013. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!