Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azoktól kérdezném, akik...

Azoktól kérdezném, akik szeretik a nagyon márkás ruhákat pl Armani, Boss, Diesel. Stb mennyit adtok ki egy pólóért, pulcsiért, nadrágért és cipőért? Mi az az ár, amit még kifizettek érte?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Akcióban szoktam venni ilyeneket. Ha nagyon tetszik akkor eredeti áron is megveszem ritkán.


Pólókért 15.000Ft-ot még nem sajnálok.

Pulcsiért 50.000Ft-ot, cipőért és nadrágért 60.000Ft-ot még kiadok. Persze adtam már ki pólókért is 30.000Ft-ot, de ez már kicsit szélsőséges eset.


A legdurvább eseteim közé tartozik talán: egy Diesel Denim Gallery felsőt vettem 140.000Ft-nak megfelelő összegért, illetve egy DieselStyleLab napszemüveget vettem 150.000Ft-nak megfelelő összegért.

Most vettem magamnak egy Diesel Black Gold kabátot 725+15 euróért, ez azért annyira nem drága pl. ha a napszemüveghez képest nézem.

2013. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ezekért a számomra jelentéktelen márkákért semennyit.
2013. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm első hozzászóló, pont ilyen válaszok érdekelnek :)
2013. jan. 30. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Sima rovidujju poloert (T-shirt) ~15 ezer.

Galleros rovidujju ~ 55ezer. Leginkabb 30-35 korul szoktam venni, de ha van valami extrabb azert adok tobbet is (Ingekre is ez a jellemzo)


Pulover. Nagyon fugg a pulovertol (szabas,vastagsag... Pl shawlneck-et nem kapsz 50alatt nagyon, sima ing fole valot viszont boven) Atlagban 30tol 60 ezerig szoktam venni, a legdragabb az 90ezer volt eddig egy vastag kardiganert,ezt mar kicsit sajnaltam erte.



Nadrag- Van egy marka, ami olyan mintha kifejezetten nekem keszitenek a gatyaikat...Nem egy neves valami, de a gatyaik nagyon jok, 15-20 ezerert lehet oket kapni.

Amig letezik a ceg addig en ennyit adok egy gatyaert :D

(Sok nevesebb markanak eleg oreges szabasu nadragjai vannak)


Cipö- Passz,nem tudom... Amik tetszenek nekem boven kaphatoak 30 ezerert vagy valamivel dragabban, ehhez az arkategoriahoz szoktam .Alkalmi cipoert mondjuk nem tudom mennyit adnek, nem nagyon erint.


Kabat- 155 a legdragabb, amit vettem, de egy igazan joert fizetnek tobbet is.


Tavaszi-nyari dzseki/melleny - max 70.


De ez fugg az adott darabtol, hogy mennyit aldozna ra az ember.

Ha valami nagyon tetszik, akkor nyilvan tobbet is mint a "megszokott ar".

19/F

2013. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a részletes hozzászólást :)
2013. jan. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!