Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az leszólva, meg...

Miért van az leszólva, meg leszóló kommenteket kap, aki a divattal kapcsolatban kérdez?

Figyelt kérdés

Az nekem se tetszik, ha valaki csak a legújabb divat szerint öltözik, semmi egyéniség.

De abban nem tudom mi a kivetnivaló, ha valaki a saját egyénigéhez felvesz egy-egy divatos darabot. A boltokban nagyrészt nem is lehet mást venni, mint az épp aktuális kollekcióból, ami épp divat.



2013. jan. 30. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
le van szólva?
2013. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pár kérdéssel lejjebb Mayo Cix-es kérdés.

Én is feltettem kérdést, mi a táska divat tavasszal, megkaptam, hogy minek követni a divatot.

2013. jan. 30. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
ezzel együtt kell élned (mármint, hogy van akinek nem tetszik, van akinek nem futja rá, stb és itt hangot is ad a véleményének)
2013. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetedben... hogy mi lesz a táska divat... ebből az jön le hogy te csak olyan táskát akarsz ami divat lesz, pedig halvány gőzöd nincs a divatról, ha itt kérdezed mi lesz. Senkinek nem a divat szerint kéne cuccokat vennie, hanem bemegy akárhova és megveszi ami tetszik. Ez lenne a normális. Most hiába aggat magára valaki divatcuccokat ha egyáltalán nem is illik hozzá. Ez a baj az egész divatmarhasággal.
2013. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálam az új divat azt jelenti, hogy új kollekció az üzletekben, új dolgokból lehet válogatni, ami vagy tetszik vagy nem. Tavasszal pl. sok színes ruha, táska.
2013. jan. 30. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
mert mindenki sokkal 'okosabb' a másiknál vagy élvezik azt, ha lehordhatják a másikat. Én meg ezt az álszentséget nem bírom, hogy "nem vásárolok a New Yorkerben/H&M-ben, mert gagyi a minőség, tömeggyártmány stb" (csak ezért ezt a két boltot soroltam fel, mert a legtobbször ezt a kettőt szidják, mégis valamilyen okból kifolyólag tele van és méteres sorok állnak a kasszánál). Ja meg hogy "a plázákban tömegboltok vannak, én csak turkálóból vásárolok". Meg hogy "ne legyél már ennyire divatmajom" - ez utóbbi a kedvencem (ld. H&M, New Yorker eset). Hirtelen MINDENKI olyan kib@szott nagy egyéniség lesz, hát komolyan, szakadok, mikor ilyeneket olvasok.
2013. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lesz a táskadivat, amit az üzletekben látsz. Ilyen egyszerű.
2013. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó legyen egyedi mindenki,de én finoman azért odaírom a kérdezőnek ha nem tetszik egy ruha amit belinkelt,mert mondjuk ordenáré,tucat,flitteres ízléstelenség.

Az ízléstelenségre nem kifogás a szegénység,mert pl turkálóban elérhető áron lehet vásárolni jó dolgokat.

2013. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!