Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nyikorog a Tisza cipőm?...

Miért nyikorog a Tisza cipőm? Másnak is csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az első Tiszám kb fél év-1 év hordás után elkezdett nyikorogni, ahogy lépek benne. De csak a jobb. Aztán vettem azóta még egy pár Tiszát, és mostanában az is elkezdett nyikorogni halkan, és abból is csak a jobb...

Persze, csak akkor hallani, ha pl korán hajnalba indulok el itthonról, és tök csend van kint, csak bosszant, hogy miért kezdte el a másik is.



2013. febr. 2. 07:40
 1/3 anonim válasza:

Szia! A tavaly szeptember végén vett Tisza cipőmmel ugyanez a probléma, érdekes módon nekem is a jobbal van a fő gond, bár enyhén a bal is nyikorog. És hallani rendesen, főleg egy zárt épület folyosóján... Ma jártam a boltban, a garancia ugye már nem él, annyit tudtak tanácsolni, hogy küldjem el saját pénzen vizsgálatra, és ha jogosnak találják a panaszt, akkor visszakapom a pénzt és cserélik a cipőt.

Nagyon szeretem ezt a cipőt, de iszonyatosan idegesít a nyikorgás. Plusz ennyi pénzért ne legyen már baja egy év után se...

A te cipőiddel mi lett azóta?

2013. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Atka42 válasza:
Nekem is előjött ugyanez a probléma. Beraktam a cipőt csap alá, belefolyattam a vizet, jól eláztatva az egészet. Száradás után megszűnt a gond.
2016. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! 2019-ben vettem, és nyikorgott nekem is, szintén csak a jobb. Visszavittem a boltba, bekenték ilyen cipőtisztító krémmel, és rögtön meg is szűnt. Náluk is lehet ilyen krémet venni 2000 párszáz forintért, de szerintem drogériában is van. Nekem a nyelv része ért a belső oldalhoz, és az adott hangot.
2019. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!