Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok és imádok lány...

Fiú vagyok és imádok lány ruhákba bújni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Bence vagyok, 15 éves srác és imádok női ruhákat felvenni. Az egész úgy 8éves koromtól kezdődött, amikor a nővéremmel ketten otthon maradtunk és poénból lánynak öltöztetett. Nagyon tetszett! Szoknyát, blúzt, harisnyát már rendszeresen veszek fel. Sokszor a nővérem bugyijait hordom vagy anyukám harisnyáit. A nővérem szerint nagyon "pretty" vagyok benne! Szeretném elmondani anyukámnak, de még félek tőle.
2008. jún. 4. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert egy kis meleg langyi homokzsák vagy, egy kis köcsög bödön, kis meleg homi torpedócska. Egy kis buzika.
2008. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak megsúgom, hogy hetero vagyok...és itt nem illik csunyán beszélni, mert az tanulatlanságról árulkodik!
2008. jún. 4. 08:52
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Az első kommentelőnek csaK annyit, hogy SZÁNALMAS VAGY!!!Az ilyeneket ki kéne tiltani az oldalról!!!Mi a fasz öröm van abban ha valakit oltogatni akarsz!!!Kurvára nem azért tesznek fel itt kérdéseket, hogy egy ilyen degenerált csak poénból írjon!!!
2008. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%
Szia Bence! Szerintem van olyan hogy valaki tévedésből született fiúnak. Hát elég lányos beállítottságú lehetsz...szerintem az nem baj amíg csak otthon hordod azokat a cuccokat. Ha az utcára úgy mész ki akkor beszólogatásra, gúnyolódásra és fura pillantásokra számíthatsz.Transzvesztitának fognak nézni.Gondolkodj el a dolgon. Anyukáddal sztem próbáld megbeszélni.
2008. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Inkább hordj női ruhákat otthon, mint hogy átoperáltasd magad! Most már ez is divat lesz. Az egyik oszttársam is szeretne lány lenni, most is csak női alsót hord. Akkora feneke van, mint a nőknek általában. Széles csípője van, egy kicsit írigylem, mert nekem nincs akkora, pedig én lány vagyok!
2008. jún. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
93%
Az öcsikém is ilyen. Az is szeret szoknyát felvenni és sminkeli is magát. Dx..Dx..
2008. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
96%
öcsémet már sokszor kisminkeltem büntetésből, egykét smink azért bevallom jól állt neki LoL
2008. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Sok "észosztáskor" leírtam, hogy első benyomást a külsőnkkel tesszük embertársainkra. Tehát azt mondom: a külsődet aszerint alakítsd, hogy minek akarsz látszani, milyen visszajelzéseket vársz. Sajnos a női ruhás férfiakat valóban megszólják és talán nem alaptalanul, mert az esetek túlnyomó többségében az identitászavarral küzdő homoszex vagy transszexuális emberek teszik ezt. Ha hetero vagy és jól érzed magad a női ruhában, nem baj, csak ne az utcán tedd. Amúgy mára már annyira liberalizálódtak a ruházati viseletek, hogy férfiaknak szánt ruhák színvilágában is találhatsz "light-osabbakat", most pl kezd a rózsaszín ing divat lenni. Ez pl, kigomboltan picit lányos, de nem botrányosan "buzis", a világos nadrág is ilyen viselet. Ha nem érzed jól magad a macsós férfiszerkókban, akkor ne hordj bőrdzsekit, meg veszkó csizmát :-) Az unisex ruhákat ajánlom, élénkebb színekben. Ez a legjobb kompromisszum.
2008. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
31%
erről gyorsan szokjál le Bence... vagy hívjalak inkább Beának ??? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Ilyenkor sajnálom, hogy engem is Bencének hívnak!:D
2009. aug. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!