Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még valaki, aki hord...

Van még valaki, aki hord sima, egyenesszárú farmert vagy már mindenki kizárólag csőfarmert hord?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre én is hordok csőnadrágokat, de egyenesszárút is, mert pont lesz@rom, hogy már nem "divatos"! Van még valaki így ezzel?

:)



2013. febr. 3. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egyenesszárú farmerem. Egyébként is kicsit bő volt rám, olyan lezser (bár nem a stílusom) így szerinte, jól nézett ki, hogy nem csőszárú. De már nem hordom, mert kifogytam belőle:D

Illetve van egy másik farmer, aminek kicsit bővül a szára, olyan, mint egy enyhébb trapéz. Lehet, hogy nem a "legmenőbb" fazon, de nagyon jól áll.

2013. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is ilyen fazonúak vannak. A combomra rásimul, de térdtõl lefelé már egyenesszárú egyhén trapézos, de nekem is bejön mert jól áll. :)
2013. febr. 3. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egyenes szárú nadrágom.
2013. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs csonacim csak egyenesszaru
2013. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem trapéz van meg répa... és fogalmam sincs mikor mi a divat, meg inkább szoknyában vagyok amúgy is.
2013. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kedvenc gatyám bootcut fazonú, ez a térdtől kicsit bővülős. Szerintem dögös. A csőgatya nekem csak olyan "csizmához elmegy télen" ruha, ha lekerül a csizma már nem hordom.
2013. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem is vannak sima farmereim , de van csofarmerem is. mindig azt hordom, amelyikhez kedvem van, es engem se erdekel, hogy mi a divat,illetve hogy kinek nem tetszik. szerintem nem az a meno,ha az ember csak a divatos ruhakat huzza fel,hanem az, hogy van egyeni stilusa es ezt fel meri vallalni :))
2013. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hol lehet ilyen farmert venni?néztem ebayen vannak nagyon jok..viszont a szálliása 12euro ami sok.

Boltokba meg csak csöszárut látok :(

2014. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én most árulom mind a kettőt. Ha érdekel írj! :)
2014. ápr. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!