Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy 27 éves lány...

Ciki, ha egy 27 éves lány emós lesz?

Figyelt kérdés
Tehát ha emós ruhákat veszek fel,meg haj,smink stb,akkor nem látszik meg hogy kinőttem már a tinikorból? egyébként kb.24-nek nézek ki.Vagy inkább nevetségessé tenném magam?Vettem egy csomó emos ruhát de itt állnak a szekrényben nem merem felvenni...félek h "öregnek" tűnnék benne...ti mit tennétek?
2008. jún. 4. 12:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy tudom, hogy emós 17 éves korig lehet valaki. De te döntöd el, hogy mit szeretnél hordani. Arra azért számíthatsz, hogy egy-két fiatal tuti beszól.
2008. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Az emóra nincs korhatár, de azért a stílus képviselőinek legtöbbje 17-18 éves korára kinövi. Szerintem egy 27 éves felnőtt nő kissé nevetségesen nézne ki emósként.
2008. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Háát, én nem tudom.. végülis midnenki maga dönti el hogy mit vesz fel. Nekem is tetszenek az emós ruhák, 20 vagyok, de én már most idősnek érzem magam ehhez. A hajam is kicsit hasolnó az övékéhez, de szőke. Végülis az emó sok sok más stílus keveredéséből jött létre, ezért ráfoghatod, hogy mondjuk a hardcore szerint öltözöl:) A nadrágok amiket hordanak, azokra rá lehet húzni hogy trendik. Szerintem ha kiegészítők nélkül fogsz felöltözni, nem lesz gázos (pl vastag fejpánt, fekete smink, stb)
2008. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
Az emo nem csak egy ötözködési stílus, hanem egy gondolkodásmód is. Ha ennyi idősen képes vagy magadévá tenni ezt a gondolkodásmódot, akkor miért ne öltözhetnél emósnak? De vigyázz: ők nagyon utálják a pózereket, tehát nem érdemes csak úgy tenni, mintha... :)
2008. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
55%
Nem ellenségeskedésből mondom, nem is akarlak megbántani, de szerintem szánalmas 16 év felett emos ruhákat hordani. Nem vagy már 12 éves. Max Goth ruhákat ajánlanék, ha már ennyire úgy akarsz kinézni mint egy 12-14 éves kis p!csa. Tényleg nem akarok ellenségeskedni, de ez így van. Ha csak konkrétan a kérdésre várod a választ, akkor: Igen, baromi ciki.
2008. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%

az emók minden korban nevetségessé teszik magukat.

más kérdés, h nem találtak ki semmi újat, és ők is csak a ruhaboltban veszik a cuccaikat, tehát ha csak a ruhád emós, a kiegészítőid meg a hajad ésa sminked nem akkor jólvan.

az emó meg a gót ruhák egybk sztem nem igazán hasonlítanak...

2008. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
93%

Az a gáz hogy azért akarsz emo lenni mert ez most "menő". Én szánalmasnak tartom mindet, mert kitünni akarnak a tömegből, közbe meg mind ugyanolyan. Semmi egyedéniség nem szorult beléjük. Én goth ruhákat sem ajánlanám mint itt mások, ahhoz is egy életérzés kell, egy stílus ami belülről jön.

Szóval a többi emos igencsak lenézne ha csak a ruhák miatt lennél te is az.

2008. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
63%
Őszitén én nem szeretm ha vaalki emos4 De ha te igy érzed jól magad ám legyen! De sztem eléggé nevetséges ha valaki 27 évesen emos! Nincsen korhoz kötve! Én nem vennék fel emos cuccokat de figgy lassan gyereked is leeht sztem erről inkább mondjál le!
2008. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gáz, ha az emon belül nem úgy öltözködsz, mint egy 14éves, hanem olyasmi darabokat veszel fel, amik jól állnak, illenek a korodhoz is. Legjobb tudomásom szerint, aki anno az emo stílust "kitalálta" sem volt tizenx éves, hanem már bőven felnőtt...
2008. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%

Én mindenkinek azt szoktam ajánlani, hogy sokszor a kevesebb a több. Én most már 36 éves pasas vagyok. A nyolcvanas-kilencvenes években én Depeche Mode-os voltam. Eleivel igen precízen kidolgozott külsőségek szerint. Aztán ahogy idősödtem, egyre többször kaptam meg, hogy miért "teszem ki a kirakatba". A Mode-osok anno úgy öltöztek, hogy talpig fekete vagy max egy-két fehér kiegészítő, mint a frontember Dave fellépőruhája, kockaforma kefehaj, vaskos, bakancsszerű, de félcipő, de a fekete szín és a kissé rockeres bőrdzseki volt a meghatározó. Aztán annyi lett a vége, hogy elkezdtem újra "normálisan" öltözködni, a hajamat sem olyan precízen "lőttem be", de a mai napig sem öltözködöm túl színesen, inkább kicsit rideg eleganciával. A lényeg, hogy belül mit érez az ember. Illetve a másik, hogy mindenkire az első benyomást a külsőnkkel tesszük. Én ma már úgy gonsolkodom, hogy a külsőnket pedig aszerint válasszuk meg, hogy milyen visszajelzést szeretnék, minek néznek bennünket??: Lúzernek (emos, szar az élet feeling, elszenvedője és nem alkotója vagyok életemnek) vagypedig: sikeres (már elért ezt azt az életében... stb stb) Tehát az attitűd számít. Ha valaki azt akarja, hogy kimondottan egy meggyötört vesztesnek nézzék, aki szenved, az nyugodtan legyen 1000% emós, ha azért számít a tekintély és az, hogy "vagy valaki", akkor egy-két, az irányzatra jellemző kiegészítő extravagánssá teheti az amúgy hagyományos öltözködést. Hidd el, hogy az életben aszerint érvényesülsz, amilyennek "maszkírozod" magadat.

Saját tapasztalatom: rövidgatya, póló: nyaralóscsávó, jó a piacra bevásárolni vagy kiránydulni. Öltöny: üzleti külső, de túl merev. A mai saját stílusom: ing, nyakkendő nélkül, nem öltönynadrág, de nem farmer: lezser, félüzleties küllem, azt sugározza, hogy nem egy topis szandálos pasi, aki nem tud felöltözni a városi tartózkodáshoz, de nem írják elő, hogy köteles öltönyt felvenni. Remélem tudtam segíteni, elnézést, ha sokban eltérek a tárgytól, de ez az öltözködés/külső téma sokkal komplexebb annál, mintsem egy-egy irányzatot "vesézzen" az ember.

2008. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!